Як вплинули останні події в Греції на туризм в Олімпійській Рив'єрі...

Останні події в країні і повідомлення про референдум, які можуть вплинути на туризм стали темою розмови голів Об'єднаного Союзу Здаваних в Оренду Апартаментів та Кімнат, Спілки Готелів Пієрії-Імафії-Пелли і Генерального Секретаря Союзу Туристичних Операторів Пієрії в місцевих ЗМІ.

Як було підкреслено усіма представниками, в даний час пріоритетом є підтримка туристичного продукту Пієрії і її підприємців, з метою збереження самоконтролю і високого рівня професіоналізму, при будь-яких ситуаціях спрямованих на благо туристів. Залишається очевидним той факт, що донині не було зареєстровано жодного випадку анулювання.

Голова Спілки Готельєрів Пієрії, Евангелія Ксіптера-Ламбру, зазначила, що всі турагентства працюють в самому активному режимі для того, щоб полегшити непросту ситуацію і уникнути занепокоєння туристів на період їх відпочинку. Голова також додала, що незважаючи не всі сформовані труднощі, вже укладаються контракти і на наступний сезон. "Наш пріоритет -це туризм Пієрії і всі підприємства повинні бути непохитні", додала пані Ксіптера-Ламбру.

Генеральний Секретар Спілки туристичних операторів, Петрос Катсіокаліс додав, що на даний момент не спостерігається аннулювань з за кордону, де події сприймаються не так гостро.

Крім іншого, представники турагентств відзначили, що туристи, які вже знаходиться в Пієрії, проводять свої канікули в звичайному ритмі та поточні події торкнулися їх в найменшій мірі.

В інформаційному посланні, складеному трьома операторами говориться наступне:

"Зарубіжні туристи в Греції, які володіють кредитними або дебітними картами, отриманими в своїх країнах проживання можуть здійснювати обмін і зняття грошових коштів з рахунків з банкоматів без будь-яких обмежень, відповідно до умов чинних в їх банках. Греція повністю забезпечена запасами палива і провізії. Не помічено жодного випадку громадських заворушень. Високий рівень туристичних послуг в Греції залишається незмінним."

Підписка на розсилку