Чотири таємниці грецької кухні

Своєрідність традиційної грецької кухні визначається поєднанням трьох чинників: відмінних інгредієнтів, особливого ставлення до їжі та застілля і самої атмосфери країни, навколишнім середовищем.

У грецькій кухні є чотири таємниці: свіжі, високоякісні продукти, мудре використання трав і прянощів, знаменита грецька оливкова олія і основоположна простота рецептів.

Оливкова олія Греції заслуговує особливої ​​уваги: вона використовується у всіх стравах грецької кухні (у багатьох з них удосталь), відрізняється чудовою якістю і дуже корисна для здоров'я. Значну роль у грецькій кухні грають овочі та трави. Завдяки м'якому клімату країни вирощування овочів в парниках не надто розвинене і, таким чином, овочі в основному дозрівають в природних умовах, зберігаючи свій природний аромат і смак. Грецькі помідори, салат, морква, цибуля, петрушка і часник приведуть вас у захват, не кажучи вже про свіжі грецьки фрукти - виноград, абрикоси, персики, черешню, дині, кавуни і багато, багато інших.

Широкою популярністю у греків користуються і дикі трави, відомі своїм запахом та смаком, а також лікувальними властивостями. Пробуючи одну з різноманітних страв грецької кухні, ви відчуєте п'янкий аромат регана, чебрецю, м'яти або розмарину. Не забудьте спробувати і грецькі сири, особливо фету (бринзу). Грецькі вівці і кози пасуться на вільних пасовищах, серед ароматних чагарників і трав, і їх м'ясо має незрівнянний смак, рівного якому ви не зустрінете ніде в світі. А риба і всілякі інші делікатеси Середземномор'я, якими удосталь можуть похвалитись знамениті своїми чистими прозорими водами грецькі моря (Егейське та Іонічне), незрівнянно смачніше тих, що поставляють з океану. Неодмінно спробуйте свіжу рибу, запечену на вугіллі, яка по праву вважається рідкісним частуванням.

Підписка на розсилку