Сімнадцять грецьких островів на продаж - з 3,5 до 392 мільйонів євро!

З галасом, створеним останнім часом грецьким фондом приватизації державного майна, а також вимогами кредиторів, які за певних умов можуть накласти арешт на державну власність, стали виходити на поверхню різні «об'єкти нерухомості», які можуть «піти з молотка». І що ми тільки не чули... Це може бути Санторіні, Родос, Корфу і навіть Парфенон! Якщо щось подібне станеться, ми дізнаємося про це вчасно. Однак... багато грецьких острівців - це свіжа рибка з пилу, з жару за доступними цінами для багатого гаманця.

Деякі з них вже були продані, за багато інших тільки зараз починаються торги... «Шматочки раю» пропонуються приватним особам і продаються самим звичайним способом великими компаніями з нерухомості!

Кілька днів тому стало відомо, що Уоррен Баффетт купив невеликий острів Саронічної затоки - Агіос Фомас - за 15 мільйонів євро, а, як ми вже писали, минулого тижня Джонні Депп купив «круглий» острів Стронг в області Додеканес за 4,2 мільйона євро. Згідно з тим, що стверджують професіонали інтерес висловили багато представників шоу-бізнесу, такі як Бред Пітт і Анжеліка Джолі.

Підписка на розсилку