Магнітне поле Олімпу

Як тільки ми виїжджаємо на головну дорогу, що веде від Лептокарія до Карьє Олімпу, то в п'яти кілометрах починається підйом по крутому схилу. Лівіфра- це стародавнє поселення, де вважається, що Орфей був народжений тут від музи Калліопа, але нашу увагу охоплює феномен магнітного поля судячи по численним згадуванням дорожніх знаків.

На очевидному підйомі, в тому місці, де встановлений дорожній знак з написом «Обережно! Магнітне поле» відбувається наступне: автомобіль без ручника і швидкості в коробці передач при легкому поштовху з заднього боку піднімається (!) по схилу вгору викликаючи у людей масу здивувань! Якщо ви спробуєте зробити те ж саме при спуску, то автомобіль буде йти, також, вгору! На підйомі з кутом нахилу 10% автомобіль рухається вгору, а на спуску у зворотний бік.

Налийте воду на будь-яку поверхню і станеться те ж саме. Зробіть свої власні висновки, але, перш ознайомтесь з інформацією, поширеною в інтернеті.

Як дістатися: від центральної дороги повертаєте до перехрестя Лептокарія і замість того, щоб рушити дорогою на пляж, ви їдете в гори. Дотримуйтесь вказівників на кафе Λείβηθρα (Лівіфра). Близько 2-3 км ви побачите знак «STOP MAGNETIC».

Побувати в Магнітному полі Легендарного Олімпу це унікальний досвід! Магнітне поле також лікує безліч хвороб!

Підписка на розсилку