Нові інвестиції «зі старих часів» в селі Кефалос острова Кос

Йдеться про найбільше інвестування в готельний сектор. Його метою служить повернення значної туристичної цільової групи, яка обирає організований відпочинок, але набагато вищого рівня, ніж класичний «все включено». Звичайно ж, ми говоримо про очікуване відновлення функціонування компанії Club Med на острові Кос.

Згідно з наявною інформацією, грецькі судновласники викупили «містечко» в селі Кефалос острова Кос, де раніше функціонував даний клуб, з метою проведення його реконструкції та відновлення дії. В рамках цієї ініціативи, вже почалися переговори між представниками сторін з тим, щоб знову надати керівництво проектом компанії Club Med, яка, таким чином, сприятиме подальшому розширенню своєї присутності на грецькому ринку.

Оскільки в нашій країні останнім часом нічого не робиться без участі китайців, особливо на рівні інвестицій, цей випадок не міг стати винятком. На цей раз їх участь пряма, в тому сенсі, що протягом останніх кількох місяців у статутному капіталі Club Med має присутність інвестиційного фонду китайців.

Сьогодні в нашій країні діє «містечко» компанії Club Med в районі Греголімано на острові Евія. Однак, грецький напрямок цієї компанії в 80-х і 90-х роках мало більш міцний фундамент. У наступні роки була здійснена реструктуризація мережі, і сьогодні грецький напрямок представлений тільки одним «містечком». На відміну від сусідньої Туреччини, що має три функціонуючих «містечка» (по узбережжю Середземного моря), Італії - з двома і Португалії - з одним. Очевидно, що компанія має динамічну і багатогранну присутність в міжнародному масштабі (Азія, Латинська Америка, Африка, країни Карибського басейну). Всього літніх «містечка» 43, існують також ще й 23 гірськолижних курорту, функціонуючі за системою «все включено».

При завершенні переговорів про Кефалос, до вищезгаданого потенціалу компанії буде додана ще одна значна ланка.

Підписка на розсилку