Найважливіші винаходи стародавніх греків

Стародавніми греками були створені унікальні механізми, які як і раніше вражають, будучи, по суті, технологічними досягненнями, не поступаючись тим, які були зроблені через кілька століть.

З 1 серпня 2015 року по 10 січня 2016 року у Музеї Іраклідон, на виставці «Найважливіші винаходи стародавніх греків» будуть представлені операційні моделі, найбільш важливих винаходів античних греків.

Виставка представляє дивовижні експонати з Музею давньогрецької технології Костаса Коцанаса, діючого в Катаколо і Древній Олімпії. Експонати були відтворені після багатьох років кропітких досліджень і вивчення давньогрецької, латинської та арабської літератури та археологічних знахідок.

Мета виставки - познайомити широку громадськість з цим відносно невідомим аспектом давньогрецької культури і продемонструвати, що технологія стародавніх греків незадовго до кінця античного світу була тісно пов'язана з витоками сучасної технології, ставши, по суті, «основою» Західної цивілізації.

Експонати супроводжуються багатим аудіовізуальним матеріалом (грецькою та англійською мовами), в тому числі, рекламними щитами з інформацією, кресленнями, фотографіями та бібліографічними посиланнями. Багато експонатів є інтерактивними.

Також на виставці пропонуються відео та анімаційні покази, що пояснюють, як функціонували і для чого були призначені давньогрецькі механізми.

Інформація:

1 серпня 2015 року -10 січня 2016 року
Адреса: ап.Павло 37, Тісіо | Музей Іраклідон | Афіни
Години роботи: 10.00-18.00 (крім четверга); 10.00-20.00 (четвер)

Підписка на розсилку