Чи перетвориться грецький острів Ітака в маленьке Монако?

Плани з облаштування грецького острова Ітака висувалися вже не перший раз. Рік тому австралійські інвестори, які бажають побудувати розкішний курорт на південному березі острова, запропонували свій план і розмістили макет проекту на своєму веб-сайті: «ILIAD Resort розташований в прибережній зоні на міфічному острові Ітака, і після завершення він буде найбільшим курортом на грецьких островах». ILIAD Resort повинен був включати в себе вілли, причали з можливістю приймати круїзні кораблі, розкішні будинки для здачі в оренду і багато додаткових зручностей для відомих і багатих гостей.

«Зараз це недоторкане місце, але коли завершиться будівництво, воно буде виглядати як маленьке Монако!» - Повідомлялося в пресі. Тут же планувалося створити поле для гольфу, пристань для розміщення до 200 яхт, торгові центри, шість розкішних резиденцій і 1020 люкса.

За повідомленнями компанії з гарною репутацією в готельній індустрії, вже були представлені пропозиції для обслуговування нового курорту, і, як тільки будівельні роботи будуть завершені, вони готові приступити до роботи.

В останні роки острів Ітака став одним з кращих місць відпочинку для відомих людей: його відвідали Мадонна, Наомі Кемпбелл, Сара Джессіка Паркер, а також Франсуа Олланд і Жан-Клод Юнкер. До речі, про плани Мадонни: зірка, одна з перших знаменитостей відкрила цей чарівний міфічний острів, збирається побудувати тут свою віллу.

Підписка на розсилку