Міські стіни і святилище знайдені на розкопках античного міста Фенеос

Нові знахідки і відкриття зроблені на розкопках, що проходять в рамках п'ятирічної програми «Стародавній Фенеос», що проводиться Інспекцією старожитностей Коринфа і Австрійським археологічним інститутом в Афінах.

Найбільш важливими знахідками стали оборонна стіна шириною 3.20 м на північному схилі Акрополя і святилище, присвячене жіночому божеству, на східному плато пагорба Акрополя.

Як повідомляє міністерство культури Греції, стіна довжиною 230 м. проходить через весь північний схил Акрополя, досягаючи висоти (на збереженому ділянці) 4, 50 метра. Фортифікаційну систему підсилюють чотири напівкруглі башти діаметром 5,50 м і ще одна, складова три чверті кола, діаметром від 5,90 до 6,00 м.

У свою чергу, святилище, присвячене жіночому божеству, виявлено на плато в східній частині пагорба акрополя. Внутрішні розміри святилища, що має прямокутну форму, складають 15,50 х 4,00 м, і в його будівельної історії виявлені два періоди - ранній архаїчний і пізній класичний. Про це свідчать і безліч релігійних підношень, таких як хорошої якості керамічні вироби (різні судини - скіфосов і кратери, компаси, урни та ін.), Глиняні фігурки і бюсти жіночих фігур, мідні та кістяні пряжки, бронзові прикраси одягу, скляна і кістяна мозаїка і мн.др.

Фенеос був містом-державою стародавньої Аркадії. Античне місто розташоване в південно-західній частині нома Корінфія, на висоті 770 м.

Підписка на розсилку