Тема відпустки в Греції займає перші місця в результатах пошуку в Google

«Першою темою в більшості міжнародних ЗМІ, а також першою серед пошуків користувачів Інтернету, які планують свою відпустку, є Греція», - повідомляється на сайті Vocative.

«Пошук в Google теми відпустки в Греції сьогодні вище, ніж за останні 10 років», - стверджується на сайті. З 2005 року тема відпустки в Греції сьогодні актуальна як ніколи, що підтверджується даними служби Google Trends, яка є дуже корисним інструментом для дослідження ринку. На підставі даних цієї служби, Греція в даний час користується найбільшим інтересом серед англійців. На наступний день після референдуму, «підвищений інтерес до проведення відпочинку в Греції» спостерігається в туристичних агентствах цієї країни, згідно газеті «Independent».

Подібним чином, підвищений інтерес (до 16% у порівнянні з попереднім тижнем і на до 12% порівняно з минулим роком) спостерігається і на туристичній платформі Skyscanner. Відповідне збільшення на 15% порівняно з травнем відзначається і в системі Trivago за червень. Подібний інтерес до Греції проявляють також у Німеччині та в Австрії.

Підписка на розсилку