Стародавня дорога в регіоні Афінської Рів'єри

В ході проведення археологічних розкопок на пляжі Мегало Кавур в районі Вуліагмені, розташованому в радіусі Афінської Рив'єри, була виявлена ​​стародавня дорога довжиною в 300 метрів. Напрямок дороги, розташованої між набережною і вулицею Кавуріу, приводить до висновку, що ця дорога з'єднувала древній муніципалітет, відповідний сьогоднішньої Вули і Вуліагмені, з портом. Згідно із заявою Міністерства культури, археологічні знахідки, такі як фрагменти керамічного посуду і монети, відносяться до 4 століття до н.е. На схід дорога, ймовірно, перетиналася з сьогоднішньої автомагістраллю «Аттики Одос» і з'єднувала Афіни з мисом Суніон.

Даний проект в Кавурі отримав свій розвиток за фінансової підтримки Національної Стратегічної Структури Греції, а згодом, були матеріально підтримані Афанасіосом Мартіносом, вклад якого дозволив здійснити дослідження і перетворити пляж Мегало Кавурі в археологічний парк.

Всі роботи були здійснені під егідою Міністерства Культури Західної Аттики, Пірея і Островів. Керівником даного проекту є археолог М. Ямалідіс, який співпрацює з істориками-археологами І. Евренопулу і К. Даіфа.

Підписка на розсилку