Ellinair: Зимова програма польотів на внутрішніх і міжнародних рейсах

Грецька авіакомпанія Ellinair, що входить в холдинг Mouzenidis Group, оприлюднила розклад зимових маршрутів на внутрішніх і міжнародних рейсах.

Зміцнюючи ринок внутрішнього туризму протягом зимового сезону, авіакомпанія запускає з 24 вересня 2015 року прямий рейс Салоніки - Ізмір - Салоніки, яке продовжиться до кінця березня, з частотою рейсів два рази на тиждень, по вівторках і суботах.

Новий важливий маршрут, запроваджуваний компанією Ellinair на внутрішніх напрямках, зв'яже Афіни і Салоніки двома щоденними рейсами. Перевезення за цим маршрутом планується почати з 15 жовтня.

У той же час, маршрут Салоніки - Іракліон, запущений влітку і продовжений до 28 вересня (з частотою 4 рейси на тиждень), буде виконуватися протягом усього зимового періоду, з частотою три рейси на тиждень, кожні п'ятницю, неділю і понеділок.

Що стосується міжнародних рейсів Ellinair, польоти в Київ, Москву, Мінеральні Води, Ростов і Тбілісі будуть здійснюватися і в зимовий період. Ці рейси обслуговують і незалежних пасажирів, і клієнтів холдингу Mouzenidis Group, загальне число яких досягає щорічно 500.000 чоловік.

Стратегія Ellinair, що орієнтується на надання доступних тарифів та якісних послуг, полягає як у зміцненні свого флоту літаками нового типу Airbus, так і в програмуванні нових напрямків з метою подальшого підвищення її динамічного присутності на ринку авіаперевезень.вкеагнрзхж

Підписка на розсилку