Інвестиції в туризм в розмірі 1,5 млрд. євро очікують... проведення виборів

Інвестиції в розмірі понад 1,5 млрд. євро в грецькі туристичні комплекси і села, знаходяться в даний момент на стадії очікування, в передчутті майбутніх виборів 20 вересня і формування нової схеми уряду.

Константакопулос, Olayan, Dolphin Capital Investors, Пітер Іліопулос, KLC III Hellas, Taurus Investment, Libra Group групи Логофетіс, група Папафеохаріс - це лише деякі з імен інвесторів, які отримали свій «номерок» в залі очікування бажаючих одержати необхідне затвердження в Міністерстві туризму. Йдеться про «багатозіркові» проекти, які після їх реалізації - беручи до уваги той факт, що багато з них протягом багатьох років борються з лабіринтами бюрократичної реальності - мають на меті залучення туризму найвищого рівня.

На підставі даних, наданих Міністерством туризму, про домовленості, досягнуті протягом останніх місяців, був завершений процес щодо видачі дозволу на будівництво для двох туристичних об'єктів на острові Кеа (Вроскопос) і в області Лаконія (Хрісовітса-Платана) групи Dolphin і грецького підприємця П. Іліопулоса з Канади; вийшла спільне міністерське рішення щодо трьох туристичних об'єктів на острові Корфу компанії KLC Hellas, на острові Мілос (Аммударакі) компанії Taurus Investment Holdings, на острові Іос (Херсонісос Діакофто-Кумпара).

Що ж стосується туристичних селищ, була завершена процедура по створенню району з розвиненою туристичною інфраструктурою в області Мессенія при готелі Costa Navarino з бюджетом в 250 мільйонів євро, а також очікується надання пакету документів для створення туристичного комплексу в місті Пілос. У стадії обробки знаходиться ще один подібний проект в області Фтіотіда.

Підписка на розсилку