Всесвітньовідомий круїзний лайнер Deluxe - Club Med 2 на острові Хіос

На цих вихідних в порт Хіос в води Егейського моря кинув якір найбільший вітрильник у світі і один з найвідоміших круїзних лайнерів Deluxe - Club Med 2.

Сучасний, елегантний вітрильний корабель, оснащений сім'ю білосніжними вітрилами, загальна площа палуб становить +1750 кв.м, виконаних з бірманського тику.

П`ятищоглове судно було спущено на воду в Гаврі (Франція) в 1992 році, а через шість років продано компанії Windstar Cruises.

Club Med 2 оснащений комп'ютерною керованою парусною системою з традиційною руховою установкою. Судно обладнане стабілізаторами стійкості, тому зазвичай хитавиця практично відсутня, всі пасажири можуть безтурботно насолодитися морською прогулянкою.

Судно має п'ять щогл і 5 трикутних вітрил. З ранку корабель рухається за допомогою двигуна, а ввечері використовує вітрила. На судні - 186 кают, 10 з яких сьюти з вишуканим дизайном (115 квадратних метрів кожен) і здійснює круїзи по Середземному морю і на Кіпр.

У 2008 р. вітрильник був оновлений і отримав п'ять тризубів, як визнання найвищого рівня комфорту. Дизайнер по інтер'єрах, випускниця престижної школи дизайну «École Boulle» Софі Жакмін (Sophie Jacqmin) перетворила вітрильник:

«... Поетичні сцени та історії, навіяні розповідями про море і подорожі, відбилися в інтимній атмосфері вітрильника. Приміром, інтер'єр бару «Мобі Дік» був натхненний знаменитим героєм Мелвілла. Хвіст кита огинає бар і тягнеться до танцмайданчика, як знак вдячності до традицій суднобудування...»

Розкішний вітрильник з прапором Франції, прибув на Хіос, проходом з мальовничим Санторіні, маючи на борту 308 пасажирів (в основному європейських туристів), наступною зупинкою буде Лемнос.

Підписка на розсилку