У музей всією родиною!

Ласкаво просимо у світ захопливих та інтерактивних Афін з надихаючими заходами і розвиваючими іграми. Відтепер невід'ємний пункт культурної програми, що стосується відвідувань музеїв, придбав зовсім інший формат. Туристи, які приїжджають на історичну Столицю можуть із задоволенням зануритися в музейний світ, отримуючи задоволення всією родиною!

  • Грецький дитячий музей. У 1987 році в Афінах відкрився некомерційний дитячий музей. Насичена програма з безліччю розвиваючих ігор, а також організацією майстер-класів, допоможуть розкрити індивідуальність кожного маленького гостя і продемонструють колекцію робіт їхніх ровесників з Африки, Пакистану та усіх куточків Греції. Дитячий музей не був би повним без проведення логічних ігор, кулінарних занять для найменших і захоплюючих театральних вистав.
  • Музей емоцій. Цей унікальний інтерактивний музей використовує свої експонати, ігри та історії, щоб допомогти дітям зрозуміти їх емоційний світ. У той же час він бачить своєю місією підвищення обізнаності дорослих щодо питань, що стосуються емоційного розвитку. Дитина пізнає себе через ігри, майстер-класи, живопис, театральні постановки. У свою чергу батьки починають краще усвідомлювати значення емоцій (як хороших, так і поганих) для розвитку дитини та її особистісного зростання. Виставка діє на грецькій і англійській мовах, що зручно для іноземних туристів з дітьми.
  • Музей історії костюмів Греції. Даний музей буде цікавий не тільки дорослим, але й будь-якій дитині. У його експозиції сьогодні - традиційний одяг різних регіонів, ювелірні вироби, мінойські репродукції, візантійські експонати, а також порцелянові ляльки в грецьких костюмах. Часто проводяться тематичні виставки, з театральними постановками, в яких зможе взяти участь будь-який відвідувач.
  • Планетарій. Одним з примітних, хоч і не зовсім музей, є Планетарій, який дозволить своїм відвідувачам зануритися в космічний світ і повноцінно ознайомитися з ним завдяки захоплюючим міжгалактичним 3D фільмам про Всесвіт, а так само про минуле Греції і навіть про її майбутнє. Планетарій Афін відноситься до числа самих просунутих у світі в технічному плані. Вражаючі за своїми масштабами інтеррактивні подорожі залишать незабутні враження своїм гостям будь-якого віку.

Підписка на розсилку