Тур до Греції за 31 грн!

Компанія «GREKODOM Development» спільно з «Mouzenidis Travel» розробили спеціальну програму для клієнтів, що бажають придбати нерухомість в Греції. Програма надає можливість забронювати тур, як із зобов'язанням, так і без зобов'язання придбання нерухомості, в залежності від побажань клієнта.

Забронювавши тур за нерухомістю із зобов'язанням, клієнт зобов'язується придбати у Греції один або декілька об'єктів нерухомості, загальною вартістю не менше 50 000 євро.

Вартість такого туру із зобов'язанням становить для клієнта символічну суму, рівну 31 грн.

Включає в себе:

  • переліт в обидві сторони,
  • трансфери,
  • проживання в базових готелях,
  • харчування по програмі,
  • юридична консультація,
  • огляд об'єктів нерухомості. *

Тривалість туру за нерухомістю із зобов'язанням не перевищує 4-х ночей. Умови даного туру поширюються лише на одну людину.

Вартість додаткового часу перебування розраховується окремо, виходячи з добової вартості перебування у тому чи іншому готелі, а також інших додаткових послуг. Якщо з яких-небудь причин клієнт не вчинив заплановану покупку, або сумарна вартість придбаних об'єктів нерухомості менш 50 000 євро, то клієнт, перебуваючи у Греції, зобов'язується зробити представнику компанії доплату до фактичної вартості його поїздки (витрати по організації туру).

Клієнт оформляє розписку про прийняття на себе зобов'язань відповідно до умов даного туру.

Таким чином, якщо Ви прийняли рішення придбати «Будинок своєї мрії» в Греції, вартість якого перевищує 50 000 євро, то такий вид туру є для Вас виключно вигідною пропозицією.

* У вартість туру не входить оформлення візи (60 євро)

Для бронювання туру із зобов'язанням необхідно звернутися в будь-який офіс компанії «GREKODOM Development» або в офіси філій «Mouzenidis Тravel».

За додатковою інформацією можете звертатися за безкоштовним телефоном в Україні:

 +38 (044) 583-22-22 або електронна пошта info@grekodom.ua.

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР

Чекаємо на Вас у Греції!

Підписка на розсилку