Ексклюзивна виставка молодих грецьких Архітекторів в Афінах

У Музеї Бенаки, в Афінах проводиться Восьма Виставка Бієнале молодих грецьких архітекторів, що представляє загальний напрямок і тенденції сучасної грецької архітектури.

На виставці представлені роботи, що відображають сучасний погляд на нові Афіни. У цьому сенсі, Бієналле є барометром, який відзначав протягом року, не тільки нові успішні роботи, але, головним чином, загальний напрямок і тенденції сучасної грецької архітектури. Молоді грецькі архітектори з повною віддачею весь рік працювали над своїми проектами, намагаючись внести свою лепту в монументальний архітектурний образ міста. Восьма Бієнале в порівнянні з попередніми подібними заходами має одну особливість. Журі обрало в цілому 59 проектів, половина з яких реалізуються найближчим часом.

Виставка Бієнале для молодих грецьких архітекторів в 1995 році стала одним з перших заходів тільки створеного грецького Інституту архітектури.

Побачити і ознайомитися з проектами можна буде до восьмого листопада. Проекти даної виставки здивують соєю неординарністю, а молоді архітектори з великим бажанням поділяться своїми поглядами і рішеннями з кожним гостем виставки Бієнале.

Підписка на розсилку