У Трікалі розквітло «Сонячне Дерево»

У прекрасному грецькому місті Трікала, розташованому в області Фессалія, з'явилося диво дерево-джерело електричної енергії. Мова йде про конструкції з металевого каркаса, з п'ятьма «гілками» і двома сидіннями. Ідея, дослідження, проектування та реалізація цього проекту належать компанії «ROTORAS», що спеціалізується в питаннях поновлюваних джерел енергії, створюючи енергетично незалежну структуру, яка надає послуги для громадян і може бути використана в самих різних приміщеннях.

Ця конструкція використовує сонячну енергію за допомогою п'яти фотовольтаїчних елементів модулів, кожен з яких поміщений на одну з гілок-металевих конструкцій. На кожній гілці встановлені водонепроникні точки освітлення типу spot зі світлодіодними лампами.

У центрі дерева встановлено сенсорний екран, який дозволяє використання спеціального програмного забезпечення для управління та експлуатації структури з додатковими функціями вбудованого електронного додатка. Через сенсорний екран, користувачі можуть переглядати веб-сторінки, знаходити цікаві для них місця в місті, використовувати Skype або навіть сфотографуватися в "дереві".

А також дерево покликане допомагати людям з обмеженими фізичними можливостями, які використовують електричні інвалідні коляски. Тепер тривала прогулянка в центрі Трікалі для них не буде проблемою, адже завжди поруч чудове дерево-зарядка.

Раніше в місті був запущений перший у Греції унікальний автобус без водія.

Підписка на розсилку