Альпінізм в Греції

На альпіністських майданчиках Греції зливаючись воєдино з природою, культурною спадщиною та мальовничими краєвидами.

Все, що Вам необхідно, це бажання, хороше спорядження і відмінний фізичний стан.

Професіонали рекомендують займатися альпінізмом в районі Трікала, в Темпейській долині, в Іраклітсі недалеко від Кавали, а також недалеко від Патри (Калогрія, Алепохорі), в Нафпліоні, в селищі Лангадія біля підніжжя гори Тайгет, в районі гори Тімфіс, в Загір'я, і ​​звичайно ж на легендарній горі Олімп. За легендою, схили Олімпу, вершини якого досягають 3000- метрової висоти, були насичені нектаром давньогрецьких богів. Саме звідси великий Зевс скидав блискавки і грім на Землю.

Цей стародавній образ святої гори, з його незліченними природними багатствами, в даний час знаходяться під протекцією Національного Парку Олімпу (з 1938 року), а його схили, відомі як «Нижній Олімп» (Като Олімпус), були оголошені біосферним заповідником.

Похід на Олімп, підкорення його вершин, сліди древніх цивілізацій на високогірних плато, відчуття колишньої могутності, - це справжня подорож у часі.
Похід на Олімп - це point-to-point тур середнього рівня складності, де вас чекають найвищі і найвідоміші вершини гори з приголомшливими пейзажами. Цей тур прекрасно підходить тим, хто вже має деякий досвід подібних походів і знаходиться в хорошому фізичному стані.

Підписка на розсилку