Шоколадний водоспад та інші сюрпризи грецької столиці

Жителів і гостей грецької столиці чекає великий сюрприз у листопаді цього року. 1200 літрів шоколадного водоспаду, вироби з шоколаду і традиції його приготування чекатимуть відвідувачів у виставковому центрі HELEXPO з 7 листопада 2015 року по 21 лютого 2016 року - достатньо часу, щоб зануриться в передсвяткову атмосферу перед Різдвом.

Нарешті збудеться мрія тих, хто любить фільм «Чарлі і шоколадна фабрика» з Джонні Депом! Цей інтерактивний і оригінальний тематичний парк приверне відвідувачів різного віку і подарує море позитивних емоцій. У Музеї какао і шоколаду, крім розваг і атракціонів, можна буде не тільки дізнатися все про екзотичне какао, побачити реальні зразки фруктів і насіння з часів ацтеків, але й взяти участь у виробництві шоколадної продукції та її упаковці.
Організатори цього чудесного заходу приготували та інші сюрпризи. Відвідувачам запропонують заглянути в лабораторію якості заводу і за допомогою вченого-чарівника дізнатися те, що для інших є «великою таємницею».

Шоколадний водоспад, семінар з цукеркам, де на них можна не тільки дивитися, але і куштувати, створення карамелі ручної роботи в павільйоні Choco-Art, знайомство з шоколадними скульптурами, картинами, творами мистецтва, фотовиставкою і коміксами на шоколадну тему - все це буде очікувати жителів і гостей Афін вже в листопаді. Не пропустіть!

Підписка на розсилку