Аеропорт Афін визнаний одним з кращих в Європі!

Аеропорт Афін - «Елефтеріос Венізелос», за рейтингом сайту sleepinginairports.net, зайняв лідерські позиції по всій Європі.

Міжнародний аеропорт Афін - це центральний аеропорт Греції, обслуговуючий не тільки столицю, а й Аттику. Цей великий аеропорт відомий своїми постійними інвестиціями в новаторські технології, що дозволяє назвати його одним з найсучасніших в Європі та світі в цілому. Також варто відзначити унікальний дизайн, що вміщає не тільки комфорт, але і культурну цінність. В аеропорту розташований великий археологічний музей, що дозволяє насолодитися культурою та історією країни, буквально зійшовши з трапа літака, або коротаючи час очікування вашого рейсу. Аеропорт набуває всю більшу популярність як хаб для Південно-Східної та Східної Азії, це найбільший аеропорт Європи, який приймає рейси Близького Сходу (за рахунок близькості до регіону).

Рейтинг найкращих аеропортів світу поповнили також аеропорти країн: Німеччини (Мюнхенський), Фінляндії (Гельсінкі-Вантаа) і Швейцарії (Цюріхський). Переможці визначалися туристами за чотирма основними критеріями: доступні зручності, комфорт, чистота та якість обслуговування. Аеропорт «Елефтеріос Венізелос» був особливо відзначений за чистоту і ввічливий персонал, що, за словами туристів, додає особливого затишку перебування в ньому. Однак, головною визначною пам'яткою аеропорту, був відзначений археологічний музей, відвідуючи який можна не тільки скоротати час, чекаючи свого рейсу, а й безпосередньо познайомитися з великою історією країни.

Підписка на розсилку