Греція підтримала Францію разом з усім світом!

Подія, що відбулася в п'ятницю ввечері в центральній частині Парижа шокувала весь світ. Міжнародну підтримку Франції по всьому світу прийняла і Греція, підсвітивши свої головні будівлі квітами французького прапора. JesuisParis! (Акція солідарності: Я Париж!) Дана акція має підтримку і в соціальних мережах, де більшість користувачів скористалися спеціальним сервісом і змінили головну фотографію профілю в підтримку Франції.

Актуальним став і малюнок Жана Жюльєна. Французький художник Жан Жюльєн вчора вночі виклав в соцмережі малюнок: Ейфелеву вежу, укладену в символ миру - Pacific, і підписав його: "Мир Парижу".

В один і той же час недільного вечора ряд широко відомих у світі будівель, таких як: знамениті Акрополь в Афінах і Біла Вежа в Салоніках у Греції, знаменитий оперний театр у Сіднеї, шпиль нової будівлі Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку, Вежа Бурдж Халіфа в Дубаї, стадіон Уемблі в Англії, будівля національної опери в Сіднеї, а також багато інших країн підсвітити квітами державного прапора на знак солідарності з Францією.

Весь світ від Греції до самого Сіднея висловив скорботу про велику трагедію.

Підписка на розсилку