"Все в шоколаді!" - Виставка HELEXPO в Марусі

Оригінальний інтерактивний проект "Фабрика і Музей шоколаду", тепер і у Афінах та пройде у виставковому залі HELEXPO, Марусі.

Незвичайна «їстівна» виставка займає за площею близько 3500 квадратних метрів і триватиме до 21 лютого 2016 року.

У Музеї какао і шоколаду гості виставки відвідають Храм ацтеків, побувають в джунглях Амазонки. У майстерні шоколаду приймуть участь у виготовленні шоколадного печива та інших солодощів, ознайомляться з традиціями приготування шоколаду в інших країнах світу, побачать справжні екзотичні боби какао дерева і дізнаються про те, як їх вирощують.

Дивлячись на багато експонатів виставки складно повірити, що вони їстівні. Справжнісінький «шоколадний водоспад» з 1.200 літрів розплавленого шоколаду просто вражає уяву, будучи найбільшим в Європі.

Захоплюють своєю витонченістю і реалістичністю експонати Choco-мистецтва: твори мистецтва і культури, виконані з шоколаду, знамениті картини та ін.

Дорослі та діти зможуть взяти участь у шоу-дегустації, яка включатиме як сам шоколад, так і страви з його додаванням, виготовлені за традиційними рецептами з усього світу, а також виграти титул «Спеціального Шоколатьє».

Години роботи:

  • Щодня: з 9:00 до 19:00
  • в суботу: з 11:00 до 21:00
  • в неділю з 11:00 до 19:00

Підписка на розсилку