Запускається виробництво критського автомобіля на сонячних батареях Sunny Clist

Грецький автомобіль Sunny Clist, що працює на сонячних батареях, незабаром буде запущений у виробництво. Автономний і практичний автомобіль був розроблений на Криті, і для його остаточної розробки знадобилося 4 роки. Вартість Sunnyclist оцінюється в половину вартості європейського транспортного засобу на сонячній енергії, тобто, приблизно в 6500-7000 євро.

Конструкція тримісного, триколісного автомобіля з гібридним двигуном виготовлена ​​з використанням найсучасніших комп'ютерних інженерних програм.
З фотовольтаїчним генератором 660 Wp і потужністю двигуна 4 КВ, автомобіль Sunnyclist може подолати близько 240 км на сонячній батареї ємністю тільки 3 кВт, у той час як невеликий аналогічний електричний автомобіль використовує батарею, в 4 рази більшу за ємністю.

Як повідомляють розробники, планується виробництво трьох типів автомобіля: Sunnyclist City, Sunnyclist Traveler і Sunnyclist Hotel.

В даний момент проводиться кампанія на підтримку інноваційного проекту, яка триватиме два місяці, після чого розробники планують негайно приступити до виробництва автомобілів Sunnyclist.

Підписка на розсилку