Острів, в який закохуєшся відразу, з першого погляду!

Лефкада - прекрасний грецький острів в Іонічному морі. Природа острова заворожує: морська вода бірюзового кольору, горбиста місцевість, гори, рясна рослинність і безліч пляжів. Лефкада нікого не залишить байдужим. Саме тому відпочиваючі люблять його по-особливому, виділяючи серед всієї палітри островів Греції. Краса білих прямовисних скель, що одночасно лякають і зачаровують, які розкинулися по західній стороні острова. Завдяки цьому острів отримав таку назву - Лефкада (з грецької - «білий»).

Надзвичайна острівна архітектура спонукає вас відправитися на прогулянку під керівництвом гідів-екскурсоводів. Таке проведення часу безумовно додасть в ваш відпочинок нових фарб і яскравих емоцій. Досвідчені екскурсоводи розкажуть вам все найцікавіше про історію та культуру тутешніх місць. Перед вами постануть множинні руїни і фортеці. Особливо варто звернути увагу на руїни фортеці Святої Маври. А місцева флора і фауна порадують ваш погляд: водоспади, скелі, гори, ущелини. У столиці острова ви побачите безліч церков і монастирів.

Є кілька шляхів, що ведуть до «білого» острову. Ви можете взяти в прокат автомобіль. Багато туристів знаходять такий спосіб пересування найкомфортнішим. Можете скористатися громадським транспортом: свій рейс щодня здійснює автобус з Афін. В дорозі ви пробудете приблизно 5 годин. Також на острів ви можете припливти на поромі, наприклад з Кефалонії та Ітаки. Це самий бюджетний спосіб. Любителів політати можливо засмутить те, що в Лефкаді немає аеропорту, проте аеропорт знаходиться в місті Перевеза, розташованого неподалік.

 

Підписка на розсилку