Екстримальна Греція

Греція завойовує все більше і більше сердець, зачаровуючи туристів не тільки великою кількістю красивих місць, чудовим кліматом, смачною їжею і неповторним морем, але й дивовижними напрямками екстремальних видів спорту.

  • Паркур на острові Санторіні

Популярний фестиваль Red Bull Art of Motion для любителів паркура одне з найпопулярніших і захоплюючих заходів. Цього року головний фріран-концерт світу змінює локацію: переїжджає на північ острова Санторіні до міста Ія. Новий ландшафтний трек на відстані всього одного сальто від мальовничих морських заходів сонця поставить перед учасниками найскладніші завдання. На екстремальних змаганнях беруть участь найталановитіші спортсмени, що показують свою майстерність у напрямі free running, ширяючи над дахами, балконами і різними будовами колоритного грецького острова.

  • Рафтинг в Воідоматіс

У Греції, де гори складають значну частину мальовничих пейзажів, є багато гарних гірських річок з бурхливими річками. Їх води для тих, хто займається рафтингом - гарантія гострих відчуттів і сплеску адреналіну! Для шанувальників цього екстремального і захоплюючого виду спорту є унікальна можливість насолодитися красою річки Воідоматіс в області Епір, відому своїми чистими водами у всій Європі.

  • Польоти на параплані над Пелопоннесом

Фантастичні польоти над мальовничим Пелопоннесом доступні кожному бажаючому. Дане екстремальне захоплення взяло свій початок з кінця 80 років 20 сторіччя і продовжує користуватися попитом, як серед греків, так і гостей країни. Польотами можуть насолодитися як досвідчені пілоти, так і зацікавлені шукачі незабутніх відчуттів. Незалежно від вашого рівня і досвіду, професійні інструктори забезпечать для вас приємний і безпечний політ.

  • Скелелазіння на Метеорах

На вершинах грандіозних скель, висота яких сягає більше 600 метрів над рівнем моря Метеори стали одним з культових місць у Європі для клеймерів всіх мастей. На сьогоднішній день на цих скелях вже прокладено понад 800 різних маршрутів, які іноді химерно поєднують в собі історичні лінії сходження з сучасними технічно складними ключами. Скелелазіння в регіоні специфічне, дуже несхоже на все інше, в сенсі рельєфу, використовуваної техніки, стратегії сходжень. Для кожного скелелаза, який приїхав до Метеор вперше, це буде цінний досвід з неповторними відчуттями і незабутніми враженнями.

Підписка на розсилку