Розсилка

Підписка на розсилку

Пізнавальний маршрут по сучасній Греції

Нове динамічне обличчя Греції зразка 2015 року має можливість відкрити для себе читацька аудиторія американського журналу подорожей «Travel Weekly», який публікує номер, присвячений Елладі в листопадовому випуску, обкладинку якого прикрашають Афіни.

Подорожуючи з Афін в Пелопоннес і Егейське узбережжя, автор путівників і письменник Патриція Шульц відображає свій досвід в 6-сторінковій публікації, присвяченій Греції.

Вивчаючи багатогранність Афін, Патрісія Шульц відвідує міські музеї, серед яких музей Акрополя, який стає одним з її улюблених місць у світі, вивчає столичні вулиці, відкриває для себе грецьку гастрономію, з подивом відзначаючи, що «грецька кухня є однією з найбільш недооцінених», знайомиться з новими ідеями, які перетворюють Афіни в сучасний мегаполіс.

Продовжує свою подорож автор публікації в першій столиці грецької держави Нафпліоні, потім насолоджується красою Порто Хелі і ненадовго опиняється в особливій атмосфері острова Патмос.

«Історія, краса і гостинність цієї країни - це те, що залишиться в моїй пам'яті від цієї подорожі. У поєднанні з унікальним темпераментом греків, які проживають своє життя в повній гармонії і є втіленням Carpe Diem (тобто «живи справжнім»), мій досвід в Греції я ніколи не забуду», - відзначає на закінчення Патрісія Шульц.