Пізнавальний маршрут по сучасній Греції

Нове динамічне обличчя Греції зразка 2015 року має можливість відкрити для себе читацька аудиторія американського журналу подорожей «Travel Weekly», який публікує номер, присвячений Елладі в листопадовому випуску, обкладинку якого прикрашають Афіни.

Подорожуючи з Афін в Пелопоннес і Егейське узбережжя, автор путівників і письменник Патриція Шульц відображає свій досвід в 6-сторінковій публікації, присвяченій Греції.

Вивчаючи багатогранність Афін, Патрісія Шульц відвідує міські музеї, серед яких музей Акрополя, який стає одним з її улюблених місць у світі, вивчає столичні вулиці, відкриває для себе грецьку гастрономію, з подивом відзначаючи, що «грецька кухня є однією з найбільш недооцінених», знайомиться з новими ідеями, які перетворюють Афіни в сучасний мегаполіс.

Продовжує свою подорож автор публікації в першій столиці грецької держави Нафпліоні, потім насолоджується красою Порто Хелі і ненадовго опиняється в особливій атмосфері острова Патмос.

«Історія, краса і гостинність цієї країни - це те, що залишиться в моїй пам'яті від цієї подорожі. У поєднанні з унікальним темпераментом греків, які проживають своє життя в повній гармонії і є втіленням Carpe Diem (тобто «живи справжнім»), мій досвід в Греції я ніколи не забуду», - відзначає на закінчення Патрісія Шульц.

Підписка на розсилку