ЮНЕСКО оголосив 2016 ювілейним роком Аристотеля

У 2016-му році виповнюється 2400 років від дня народження великого грецького мислителя Арістотеля. На 38-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що відбулася в Парижі, 2016 рік був оголошений ювілейним роком Аристотеля. Людство відзначить ювілей знаменитого філософа заходами по всьому світу.

У травні 2016 року в Салоніках відбудеться Всесвітній конгрес «Аристотель: 2400 років» організований міждисциплінарним центром аристотелівських досліджень університету Аристотеля, на якому зберуться світила сучасної філософської думки з усього світу.

Кращі аристотелеведи представлять дослідження праць великого стародавнього філософа і вченого, а також виступлять з лекціями в стінах університету, що носить його ім'я, у древній Стагірі, де він народився в 384 році до нашої ери, і в Стародавній Міезі, де він виховував Олександра Великого. Конгрес пройде з 23 по 28 травня 2016 року.

Ще один конгрес, присвячений великому греку, пройде в Афінах. Всесвітній філософський конгрес «Філософія Аристотеля», організований Міжнародною асоціацією грецької філософії, Грецьким філософським товариством, Філософським суспільством Кіпру та ін. Під егідою Міжнародної федерації філософських товариств (FISP), відбудеться в грецькій столиці з 10 по 20 липня 2016 року.

Підписка на розсилку