Різдвяна «висадка» 4.500 туристів в Іракліоні, Крит

У порт столиці Криту зайшло круїзне судно «MSC FANTASIA» компанії «MSC CRUISES». На Різдво місто Іракліон було «затоплене» туристами - 4.360 пасажирами і 1.330 членами екіпажу круїзного судна «MSC FANTASIA» компанії «MSC CRUISES».

Нове керівництво Організації порту Іракліона прийняло гостей з притаманним жителям Криту теплом і привітністю і організувало спеціальний захід. Іноземні гості в ці святі різдвяні дні познайомилися зі знаменитою критською гостинністю, покуштували місцеві солодощі та раки, насолодилися традиційною критською музикою, піснями, танцями в мінойських шатах. Крім цього, відбулася офіційна зустріч капітана круїзного судна з президентом Організації порту Іракліона Аполлонасом Філіппісом і членами Ради Директорів і з директором Портової служби, з якими вони обмінялися подарунками і привітаннями.

Даний захід було проведено з метою просування туризму цієї місцевості - порту і міста Іракліона, культури, історії, критської гостинності та менталітету, і демонстрації необмежених можливостей цього краю по зміцненню місцевої економіки шляхом проведення круїзів. Гості відвідали стародавнє місто Кносс та інші пам'ятки Іракліона.

Підписка на розсилку