Критські острови увійшли до десятки кращих напрямків 2016

У десятку кращих невідомих місць Європи на 2016 рік увійшли Куфонісія і Палеохора (опубліковано в статті британської The Telegraph).

Ці два чудових грецьких напрямки зайняли 4-е і 5-е місця, відповідно, серед інших напрямків з Франції, Італії, Хорватії та Іспанії. Дані місця забезпечують конфіденційність, спокій і простоту та підходять для тих, хто уникає натовпу і гучного нічного життя, але мріє насолодитися місцевою культурою і повсякденним життям.

Куфонісія- це місце для того, щоб насолодитися піщаними пляжами, сонцем і морем, що нагадують стару, забуту Грецію 60-х років.

Палеохора- це «Приморське селище Палеохора з видом на Лівійське море», - йдеться у публікації, «розташований в 77 км на південь від міста Ханья і особливо популярний серед греків, що вибирають автентичні напрямки. Є безліч відокремлених місць для купання, серед яких виділяються гальковий пляж Гіаліскарі, який у 70-х роках воліли хіпі, і піщаний пляж грамів. З Палеохорі можна по морю переправитися на Елафонісі, або на пляжі Агія Румелі і Суйя.

Підписка на розсилку