Розкішний готель буде побудований в Гліфаді

Зелене світло для будівництва готельної одиниці холдингом Г. Папафеохаріса за участю компанії «Нафсіка» АТ на пляжі Астерія району Гліфада «запалила» містобудівна служба муніципалітету Гліфада, стверджуючи проведення будівельних робіт. Нова туристична пропозиція містить будівництво 5-зіркового готелю з усім необхідним: від спа-салону до виставкового залу. Все це буде зроблено при модернізації та перетворенні існуючого туристичного комплексу на пляжі Астерія в районі Гліфада в туристичний комплекс місткістю 400 спальних місць.

Також передбачається створення туристичних мебльованих апартаментів, конференц-центру місткістю до 600 чоловік, центру омолодження і краси, спортивних майданчиків, велосипедних доріжок та інших об'єктів. Інвестиції будуть здійснюватися на території близько 280 акрів з фронтальною частиною пляжу близько 600 метрів. Територія пляжу Астерія району Гліфада знаходиться у власності грецької держави і виділена для використання Національним Банком. Банк уклав угоду про оренду цієї площі компанії «Нафсіка» холдингу «Папафеохаріс», яка здійснюватиме інвестиційну програму в розмірі 50 млн. євро. Відзначається, що обласна рада Аттики торік визнала висновок по вивченню впливу на навколишнє середовище для даного проекту.

Для тих, хто пам'ятає історію Астерія в останні два десятиліття, відповідну пропозицію з кодовою назвою Естрела було зроблено в золотий вік біржі в 1999 році колись могутнім холдингом А. Алламаніс. Інвестиційний проект, крім іншого, включав будівництво торгового центру, аквапарку, ресторанів, спортивних залів, медичних установ, але він ніколи не був здійснений, через перепон з боку лісових і археологічних служб, в нульових ж холдинг Алламаніс розорився. Примітно, що випадково в 1998 році в рамках запланованих ремонтних робіт, були виявлені археологічні розкопки, зокрема, цвинтар 3-го тисячоліття до нашої ери і майстерні того ж періоду для обробки руди в туристичних об'єктах «Астера».

Пропозиція Папафеохаріса

П'ятнадцять і більше років після цього, побачила світ нова пропозиція від холдингу Папафеохаріс, що включає в себе будівництво 5-зіркового готелю і 400 спальних місць, люксів і мебльованих вілл, спа-комплексу, спортивних споруд, басейнів, дитячих майданчиків, ресторанів і розважальних закладів, а також перетворення існуючого розважального центру «Астера» в ресторани, багатоцільовий зал і виставковий центр. Програма складається з окремих проектів і необхідних інфраструктурних об'єктів, таких як готельний комплекс, туристичні мебльовані апартаменти, ресторани, внутрішня дорожня мережа, мережа водопостачання та каналізації, мережі електроустановок, спортивних споруд і т.д. з метою, як згадується, «забезпечити високий рівень послуг гостинності». Після проведення всіх запланованих робіт з реконструкції та модернізації очікується залучення туристів високого рівня, поліпшення туристичної інфраструктури району, модернізація і зміцнення технічної та соціальної інфраструктури.

Підписка на розсилку