Грецький пекар визнаний кращим в Європі

Грецький пекар Ставрос Евангелу, який проживає в Німеччині і який здобув популярність після того, як став переможцем німецьких конкурсів, визнаний кращим в Європі.

Ще в дитинстві, у віці п'яти років, Ставрос допомагав батькам, які також випікали хліб. Тому не дивно, що в 18 років, відразу після закінчення греко-німецького коледжу, він відкрив свою справу в Німеччині. Пекарня, де він працює, випускає понад 300 видів хліба.

Як повідомляє tornosnews.gr, Ставрос пройшов стажування в одній з кращих шкіл Мюнстера (Північний Рейн-Вестфалія). "Спочатку було нелегко, я погано говорив німецькою. Але з часом все змінилося, і я дуже вдячний своєму вчителю, який мені допоміг подолати труднощі. Він для мене - новий член сім'ї", - розповів у своєму інтерв'ю німецькому виданню Deutsche Welle 23-річний переможець.

Ставрос представляв Німеччину на Європейському конкурсі пекарів, в якому брали участь конкурсанти з 6 країн. Він зайняв перші місця в 4 з 6 номінацій.

«Я не зупинюся на досягнутому. Планую в найближчому майбутньому пройти навчання в школі кондитерів. Крім того, через рік я отримаю диплом економічного університету», - додав він.

джерело

Підписка на розсилку