Греція - безпечна країна для туристів

Як показали дослідження незалежної британської компанії Census Wide, проведені на прохання Асоціації грецьких туристичних підприємств, британські, німецькі і американські туристи вважають Грецію привабливим і безпечним напрямом.

Дані дослідження відобразили рейтинг Греції на туристичних ринках Великобританії, Німеччини та США, і базуються на опитуванні, проведеному з 21 по 25 січня, в якому в цілому взяло участь 3046 респондентів, які відвідали або бажаючих відвідати Грецію.

На питання «де б Ви хотіли провести відпустку в 2016 році?», учасники відповіли, що Греція залишається вельми бажаним місцем проведення відпустки, в порівнянні з основними її конкурентами.

За лютий зафіксовано збільшення ціни он-лайн бронювання номерів. Так, ціна за ніч в двомісному номер в Афінах досягла EUR 84, це дорожче в середньому на 12%, ніж дані лютого 2015 р. Однак ціни в Афінах дешевше в порівнянні з конкуруючими напрямами, такими як Рим (98 євро), Барселона (122 євро) і Мадрид (102 євро). Винятком є ​​Стамбул, де середня ціна склала 72 євро (падіння на 19,1%).

джерело

Підписка на розсилку