Нововведення Компанії Ellinair в новому сезоні 2016

Завдяки динаміці свого розвитку, авіакомпанія «Ellinair», що входить в холдинг «Mouzenidis Group», розширює мережу своїх маршрутів, пов'язуючи авіасполученням грецькі курорти з популярними містами за кордоном. Авіакомпанія продовжує обслуговувати свої традиційні напрямки, але також метою компанії є розширення польотної програми в Західній і Центральній Європі і зміцнення співпраці з грецькими аеропортами по всій країні.

Авіакомпанія «Ellinair» здійснює регулярні рейси вже другий рік, обслуговує 40 міст в 15 країнах і фокусується на прямих рейсах, високій якості послуг і дешевих авіаквитках. Подібне розширення призвело до значних інвестицій компанії і супутнього збільшення кількості наявних літаків в два рази в порівнянні з попереднім роком.

Польотна програма авіакомпанії «Ellinair» включає прямі рейси в багато російських міста з Салонік, Афін, Корфу, Закінф і Іракліон. Крім того, місто Салоніки пов'язані прямим авіасполученням з Тбілісі, Астаною, Таллінном, Ізміром, Будапештом, Бухарестом, Белградом, Ларнакою на Кіпрі і трьома містами Італії: Римом, Міланом і Вероною.

До нового сезону подорожей у пасажирів авіакомпанії Ellinair з'явилася можливість скористатися додатковими послугами, які зроблять авіапереліт ще більш приємним і комфортним:

  • Місця з додатковим простором для ніг і близькістю до виходу (перший ряд і місця у аварійного виходу).
  • Конкретизація місця - вибір будь-якого місця в салоні літака (крім місць першого ряду і місць у аварійного виходу).
  • Вільне крісло - блокування сусіднього крісла для забезпечення додаткового вільного простору поруч.
  • Пільговий тариф на наднормативний багаж.

Замовлення вищеперелічених послуг можливе на стійках реєстрації в аеропортах:

  • Бориспіль (Київ, Україна)
  • Македонія (Салоніки, Греція)
  • Мінеральні Води (Росія)
  • Домодєдово (Москва, Росія)
  • Шереметьєво (Москва, Росія)

 

Придбання авіаквитків на рейси а/к Ellinair можлива безпосередньо в аеропорту.

Якщо ви запізнилися на свій рейс, представники нашої авіакомпанії запропонують вам альтернативні варіанти перельоту в потрібному вам напрямку і допоможуть забронювати авіаквитки.

Власники нерухомості, клієнти Компанії Grekodom Development мають знижку на рейси Ellinair і не тільки!

Джерело

Підписка на розсилку