Інвестиції в готельний бізнес м. Афіни

Завдяки інвестиціям в готельний бізнес м. Афіни знову набув друге життя.

Найбільший туристичний холдинг Mouzenidis Group розширює свої інвестиції в готельний бізнес, включаючи в відому мережу Bomo Club ще один стратегічний об'єкт нерухомості, розташований в південному передмісті столиці, в районі Гліфада, - Hotel Palace Bomo Club. На майбутній рік холдингом заплановано розширення мережі в Південній Греції і на островах.

Всього трохи більше місяця тому, в кінці грудня, компанія Coco-Mat відкрила новий бутік-готель в центрі Афін, в районі Колонакі, а сьогодні вона вже планує відкрити новий в одному з центральних районів столиці, в безпосередній близькості від Акрополя.

Компанія, яка придбала популярність, в основному, завдяки своєму успішному розвитку на ринку спальної продукції, не єдина. Плани зі створення нових готелів в центрі грецької столиці, а також неподалік від нього, як у випадку «Астерас» в районі Гліфада, є реальністю, яка має на меті підвищити готельний потенціал Афін, з рекордними рівнями відвідуваності в останні два роки і збільшенням на 22, 6% міжнародних авіапрібитій тільки за 2015 рік. компанія Coco-Mat, згідно з наявними даними вже зараз здійснює архітектурне проектування нового готелю в Афінах на одному з небагатьох порожніх земельних ділянках під Акрополем.

Новий проект розробляється з нуля, буде більше, ніж бутик-готель в районі Колонакі і передбачається, якщо буде дотримано графік будівництва без затримок, готель буде готовий до кінця 2017 року. За рік до цього, в кінці 2016 року, буде готовий «Τhe Pulse», новий проект, що поєднує культуру і гостинність, один з мінімалістських і сучасних готелів Афін на вулиці Михайло Вода, поруч зі станцією «Ларісіс». Перетворення п'ятиповерхового будинку в альтернативний центр культури і гостинності, покинутого на протязі останніх 30 років, було ініційовано Георгіосом Оратісом, і проект взяла на себе команда архітекторів Лабораторії Діонісіос Сотовікіса.

«The Pulse Residences», в даний момент знаходиться в стадії будівництва, буде включати в себе галерею, 19 номерів і горищне приміщення, яке буде функціонувати як бар або loft.

Будівельна компанія Grekodom Development з величезним досвідом в галузі будівництва та реконструкції готельних об'єктів запланувала на майбутні два роки потроїти обсяг робіт в м. Афіни, згідно із заявою головного інженера компанії Іоанніс Котанідіса.

Шість нових готелів тільки на вулиці Мітрополеос!

 

Найзначніше доповнення до числа столичних готелів в 2016 році - це п'ятизірковий комплекс на вулиці Мітрополеос на площі Сінтагма, в колишній будівлі Міністерства освіти готельного холдингу Ілектра. Відкриття нового готелю, місткістю в 220 номерів, відкриється в літню пору, ймовірно, в червні, і в даний час являє собою найбільший інвестиційний проект у своєму роді в центрі, вартістю в 15 млн. євро, на капітальний ремонт будівлі, що належить Церкві Греції , він зданий в оренду на період 35 років з можливістю продовження.

Економічні аналітики компанії XBGcs (mbgcs.com) прогнозують величезне зростання інвестицій в країні, в сфері готельного бізнесу, і через ситуації на туристичному ринку, зокрема, за останні три місяці в компанію звернулися понад 130 інвесторів з-за кордону для надання консультаційних послуг.

Крім цього, на вулиці Мітрополеос дуже скоро дебютує «Τhe Zillers», новий бутик-готель групи готелів «Emporikon», який вже рік працює вельми успішно на вулиці Еолу на площі Агіас Ірініс. «The Zillers» відкриються в колишньому «Μagna Grecia», одному з центральних пам'яток архітектури з історією понад 100 років, повністю перебудований і оновлений за новою адресою.

 З нової готельної мережі 48 hotels Г. Маргаритіса, «Ο&Β Αthens Boutique Hotel» яка вже функціонує в районі Псирі, вже дуже скоро відкриється на вулиці Мітрополеос, в декількох кроках від Кафедрального собору Благовіщення Пресвятої Богородиці, новий «ΜΕΤ 34 Αthens Hotel». Одне з його нововведень - просторі номери - він включає в себе 7 номерів 37-77 кв.м. - Направлено на великі сім'ї, доповнюючи таким чином недолік готелю в Псирі.

Новий гравець з-за кордону

Одним з динамічних прибуттів не тільки в афінське, а й критське гостинність є заслугою греків зарубіжжя, Mage Hotels & Resorts, греко-американського інвестора з готелями в Панамі і на Східному узбережжі по іншу сторону Атлантики. Відкриття нового чотиризіркового «The Athens Tiffany Hotel», місткістю в 111 номерів - з яких 12 люксів з видом на гору Лікабет - в приміщенні колишнього «Fashion House» групи Grecotel на вулиці Піреос очікується незадовго до Великодня, в середині квітня. Він почне свою роботу після інвестування 3,5 мил. євро в будівлі, яка належить Дому престарілих міста Афіни, і була закрита в 2011 році, в період, коли закривалися дуже багато центральних готелю. Будівля орендовано Mage Hotel & Resorts. Дуже цікавим є той факт, що компанія має свої об'єкти на Криті і зараз робить крок вперед в грецьку столицю.

За наявними даними, вже відбуваються переговори, і обговорюються ще два готелі, одна з яких (закрита на сьогоднішній день) - це п'ятизірковий готель з найвідоміших в серці Афін. Ще один об'єкт, пов'язаний з державою, що має своє окреме місце в готельній історії грецької столиці, - це «Esperia» на вулиці Стадіу, який закрився в 2010 році через кризу. Згідно з наявною інформацією, є великий інтерес з боку потенційних інвесторів у відновленні функціонування готелю. Фонд Юристів, як власник майна, докладає зусиль для того, щоб Міністерством праці були представлені необхідні врегулювання, які сприяли б загальному розвитку об'єктів нерухомості фонду. Другий об'єкт по оренді готелю, загальною площею в 1.500 кв.м., належить Архиєпископії Афін і розташований за адресою: район Колонакі, вул. Валаоріту 6.

Довгострокові плани

Іншим широко обговорюваним новим об'єктом у центрі, по якому, однак, немає конкретних рішень, є історичний готель «Піндарос» на вулиці Софоклеус. Інвестування компанії Athens Holidays, що представляє інтереси холдингу «Іфантіс», що управляє центральним «Fresh Hotel», знаходиться «на дуже ранній стадії», потрібне проведення тривалої процедури ліцензування, оскільки мова йде про будівлю, що охороняється державою як пам'ятник архітектури.

Аналогічним чином, ліцензії на функціонування готелів були надані компетентними державними службами ще п'яти об'єктів, розташованих на вулицях Ерму, Мітрополеос і Філеллінон. Перший з них - на вулиці Ерму 95, у власності, на основі дозволу, К. Сінетоса, і також на Ерму № 121 на перехресті з вулицею Астінгос було видано дозвіл на об'єкт Г. Контакоса. На вул. Мітрополеос 65 ще одна ліцензія видана по об'єкту братів Анагностопулос. На вулиці Мітрополеос 27 і Патроу 9-11 планується ще один готель в охороняється будівлі у власності Orange Partners, а в районі Плака, вул. Філеллінон 30-32 по одному старому офісної будівлі також була видана ліцензія на використання як готель.

Dogus і випадок Папафеохаріса

У планах холдингу Dogus розширити свою присутність в готельній карті Афін, який прагне відігравати провідну роль в сфері грецького туризму з ключовим проектом «Астерас» в районі Вуліагмені. Холдинг, який, як відомо, є одним з ключових партнерів Jermyn Street, в який перейде і «Астерас» після завершення відповідних процедур (до кінця першої половини 2016 року), вже придбав колишню власність посольства Канади в районі Колонакі на вул. Геннадій для 4 млн. Євро восени минулого року через свою дочірню компанію MK Mykonos Hotel Company.

Підписка на розсилку