Трікалі вручений європейський приз за розвиток стійкої міської мобільності

Місто Трікала стало одним з 10 європейських міст, нагороджених призом ЄС за розвиток стійкої міської мобільності.

Церемонія нагородження відбудеться 20 квітня в Брюсселі. Нагороди вручать європейський комісар з транспорту Віолета Булк і Європейський комісар з питань навколишнього середовища Кармен Вела.

Грецьке місто відзначилося завдяки всебічному каталогу видів діяльності, багато з яких зосереджені на безпеці дорожнього руху. У місті цілісно підходять до популяризації міської їзди на велосипеді: наприклад, не тільки прокладаються велосипедні доріжки, а й активно розвивається мережа велосипедних маршрутів. Муніципалітет також продемонстрував готовність до нововведень: Трікала розпорядженна такими інноваціями, як парк автобусів без водіїв, PV- зарядні пристрої для інвалідних колясок, електричні велосипеди і навіть «цифрове дерево» з сонячними батареями для зарядки мобільних телефонів, електричних велосипедів і інших пристроїв.

Премія European Mobility Week 2015 покликана заохочувати ініціативи місцевих органів, спрямовані на розвиток стійкої міської мобільності. Беруться до уваги також більш довгострокові заходи, здійснювані містами-кандидатами.

Місто Трікала розташований в північно-західній частині Фессалії, в центрі Греції. Під назвою Тріккі поселення було відомо ще за часів Гомера. Згідно давньогрецьких міфів, в цьому полісі народився видатний лікар стародавності Асклепій, за заслуги введений до складу Олімпу. Крім нього, в місті народилися кілька аргонавтів.

У Тріккалі розташовано безліч цікавих пам'яток старовини. Серед них особливе місце займають руїни стародавнього святилища, присвяченого Асклепію .. Крім святилища в Трикале розташована стародавня фортеця, яка веде свою історію з часів античності. У різні роки різними правителями міста кріпосні стіни зміцнювалися, що позитивно позначилося на їх збереження. Так само є дуже хороший етнографічний музей.

Підписка на розсилку