Роман Абрамович купив готель на острові Родос

Російський олігарх Роман Абрамович, останнім часом досить активно скуповує готельну нерухомість класу люкс. Днями російський олігарх з дружиною Дариною Жуковою відвідали грецький острів Родос, щоб підписати контракт на придбання готелю "Capsis Hotel Rhodes".


Раніше готель належав грецький сім'ї Вассілакі. Підписання фінального документа про купівлю-продаж відбулося на розкішній яхті «Eclipse». Згідно з інформацією, яка просочилася в пресу, Абрамович має намір інвестувати кілька мільйонів на радикальну реконструкцію готелю і будівництва елітного житла, яке буде розраховане на смаки дуже багатих туристів. Також, буде реконструйований причал, щоб без проблем приймати судна класу люкс. За яку ціну купив Абрамович нерухомість, не розголошується. Але за попередніми оцінками, готель може бути оцінений в суму близько 100 млн євро.

Родос - острів лицарів і справжня коштовність Середземномор'я, зігріта в променях самого бога Геліоса. Острів має дуже багату історію, яка отримала свій відбиток у багатьох унікальних і древніх пам'ятниках. Стародавні легенди та історичні події залишили свій відбиток в кожному куточку острова. Сучасність тут дивовижно гармонійно поєднується зі старовинними традиціями і звичаями.

Джерело

Підписка на розсилку