Посвідка на проживання в зв'язку з народженням дитини

Закон про легалізацію, опублікований влітку 2015 року, передбачає отримання посвідки на проживання іноземцями, в родині яких під час проживання на території Греції народилася дитина, за умови, що один з батьків перебуває в країні на законних підставах, тобто має у своєму розпорядженні чинний дозвіл на проживання.

Обов'язкова умова для легалізації нелегальної дружини (чоловіка) - дитина повинна була з'явитися на світ до 9 липня 2015 року, тобто до публікації закону в Урядовій газеті.

При подачі заяви про видачу посвідки на проживання необхідно звернути особливу увагу на наявність свідоцтва про укладення шлюбу, офіційно завірене в країні видачі печаткою апостиль або консульською легалізацією з перекладом на грецьку мову в МЗС Греції або у адвоката. Вищевказана заява подається в міграційну службу префектури за місцем проживання зацікавленою особою особисто або уповноваженим адвокатом. В обмін на надані в міграційну службу документи видається блакитна довідка (μπλε βεβαίωση), що надає своєму власникові переваги майбутньої посвідки на проживання, а пізніше - можливість здійснення трудової діяльності.

Джерело: Російські Афіни

Підписка на розсилку