Зірки Голлівуду купують нерухомість в Греції

Все більше і більше зірок Голлівуду вибирають Грецію і особливо грецькі острови для свого літнього відпочинку. Греція, її гостинність і бірюзові води морів вже давно завоювали серця Мадонни, Тома Хенкса, Анджеліни Джолі і Бреда Пітта, Дженніфер Лопес, Сари Джесіки Паркер, Бейонсе, Леонардо Ді Капріо, Х'ю Джекмана, Пірса Броснана, Меріл Стріп, Ніколаса Кейджа, Джейда Law, Голді Хоун і Курта Рассела, Кейт Хадсон, Ітана Хоука і багатьох інших знаменитостей.

В останні роки Греція також стала одним з ТОП напрямків для вигідного придбання нерухомості голлівудськими зірками.

Так, ще на початку 60-х років Ентоні Куїнн, зачарований Родосом, придбав будинок на пляжі Ладіка. З тих пір десятки зірок шоу бізнесу "висвітлили" багато областей Греції.

В північній частині Корфу, так званої "Монако Греції", знаходиться будинок Натаніеля Ротшильда - сина лорда Джейкоба Ротшильда і онука великого грецького художника Хатзікіріяку-Гіка, який відкриває свої двері щоліта, щоб розмістити господаря і його друзів. Вілли Аньєллі і Абрамовича також влітку не пустують. В районі між пляжем Агіу Стефану і Авлакі на острові Корфу знаходиться вілла колишнього міністра охорони здоров'я Великобританії - Тома Саква.

Одним зі старих друзів і шанувальників природної краси Греції є Том Хенкс, який багато років тому побудував на Антіпарос особняк в прибережній зоні грецького острова.

Сіфнос обрав місцем відпочинку любитель Греції Емір Кустуріца, в той час як Роуен Аткінсон (популярний містер Бін) став господарем будинку на острові Андрос.

Патмос - острів Святого Іоанна, привертає увагу багатьох знаменитостей, які шукають тихий відпочинок.

Елафонісі є одним з основних напрямків для придбання нерухомості в Греції знаменитостями. Так, ас Формули 1 Мікаель Шумахер проявив інтерес до придбання там літнього будинку.

Шон Коннері з мудрістю, властивою для його років, вибрав поєднання пейзажу і прекрасної атмосфери, придбавши будинок в Порто Хелі.

На Скіафос особняками володіють і голлівудські зірки Голді Хоун з Куртом Расселом.

Знаменитості вже давно піддалися магії райської краси Греції. Тепер, відпочинок на пляжі поряд із зіркою Голлівуду є реальністю, треба тільки правильно вибрати напрямок відпочинку в Греції або вигідно вкласти капітал і ... придбати будиночок по сусідству з голлівудською зіркою.

Підписка на розсилку