42 амбітних інвестиційних проектів "Плану Юнкера"

Приєднання до програми «План Юнкера» перших 42 інвестицій на загальну суму 5.392.550.000 євро було затверджено Радою уряду з економічних питань. Відповідно до списку, затвердженого вищезазначеною радою, приєднуються до програми фінансування «План Юнкера» значні приватні та державні інвестиції в шести секторах.

Зокрема:

У списку містяться двадцять енергетичних інвестицій на загальну суму 1,972 млрд. євро. Йдеться про три інвестиції компанії ТЕРНА, інвестиції Незалежного оператора передачі електроенергії для підводного з'єднання Криту з Пелопоннесом, мережі Державної Газової Корпорації, газового терміналу в м. Александруполіс, 190 проектів для установки вітрових турбін, 120 різних інвесторів, а також і конкретні великі грецькі й іноземні інвестиції в сонячну, гідро- та геотермальну енергію і використання геотермальної енергії в гідропонній теплиці.

Інфраструктура і транспортування включають в себе п'ять проектів на загальну суму в 1,445 млрд. євро з виконавчим органом - Міністерством інфраструктури та комунікацій.

Мова йде про:

  • Будівництво водовідтоків, які будуть використовуватися для зв'язку острівної Греції гідролітаками.
  • Будівництво міжрегіонального автобусного терміналу в районі Елеонас і будівництві автовокзалу в районі Егалео.
  • Модернізацію залізничного зв'язку порту Лавріон.
  • Підводний тунель, що з'єднує острів Саламін з Афінами.
  • Розширення південного кільця проспекту Імітос авеню і його зв'язок за допомогою тунелю з проспектом Вуліагменіс.

У сфері туризму сектор включає в себе три проекти на загальну суму 112 млн. євро, які відносяться до:

  • Захист, модернізація та розвиток термальних Ванн Каіфа в області Еліда.
  • Повна модернізація гірськолижного центру Парнас.
  • Реконструкція центру TAE KWOΝ DO в конгрес-центр високих стандартів.

Для інформаційних технологій і комунікацій були схвалені п'ять проектів Міністерства інфраструктури та комунікацій на загальну суму в 920 млн. євро.

Для розвитку науково-дослідної та інноваційної діяльності затверджені чотири проекти з бюджетом в 594 млн. євро з виконавчими органами - університетам і компетентними міністерствами.

Для сектора приватних промислових інвестицій п'ять інвестиції в розмірі 349 млн. євро були затверджені компаній ТЕРНА Левколіфі, ЕЛВАЛ, (холдинг Віохалко), МЕЛ (Компанія паперової промисловості Македонії) і NOVA Hellas (виробництво паперових коробок).

Підписка на розсилку