Авіакомпанія Ellinair підтримає Національний театр Північної Греції

Авіакомпанія Ellinair, що входить в холдинг Mouzenidis Group, починає нову співпрацю з Національним театром Північної Греції. Як було оголошено на прес-конференції, що відбулася вчора в Королівському театрі в Салоніках з нагоди презентації літньої мистецької програми театру, авіакомпанія виступить спонсором авіа перевезень трупи Національного театру Північної Греції. Крім того, Mouzenidis Group надасть допомогу в поширенні квитків і просуванні вистав театру серед туристів - клієнтів холдингу, які приїжджають до Греції, скориставшись тим, що вистави театру супроводжуються субтитрами.

Паралельно Grekomania, трьохмовний інформаційний веб-портал про Грецію, що входить в холдинг Mouzenidis Group, запропонує квитки на вистави театру зі знижкою в apps'і за допомогою дисконтної карти Grekomania.

Як сказав у своєму виступі на прес-конференції комерційний директор Ellinair Ставрос Даліакас, мета компанії, особливо в ці складні часи, полягає в посиленні діяльності в сфері культури. «Ми починаємо цю співпрацю і сподіваємося, що в майбутньому з'являться і інші можливості», додав пан Даліакас, висловлюючи настрій Mouzenidis Group продовжувати спонсорувати проекти в галузі культури. Він також запропонував президенту і художньому керівникові «скористатися» розширенням польотної програми Ellinair на Кіпрі, куди літаки авіакомпанії літають п'ять разів на тиждень, щоб давати спектаклі на «острові Афродіти» і приймати, відповідно, кіпрські трупи в Греції.

Ставрос Даліакас також розповів про історію заснування та про діяльність Mouzenidis Group і а/к Ellinair, основним завданням якої є авіаперевезення клієнтів холдингу, що перевищують 400 000 чоловік в рік.

У свою чергу, художній керівник Янніс Анастасакіс висловив вдячність холдингу Mouzenidis Group і компанії Ellinair за допомогу та підтримку, які вони надають театру, зазначивши, що мета театру - бути відкритим як для публіки, так і для бізнесу.


Джерело- Грекоманія

Підписка на розсилку