Переваги ППП (ВНЖ) в Греції

Не секрет, що останнім часом питання отримання Посвідки на проживання (Виду на жительство) за кордоном, безперечно є привабливою перспективою для більшості наших співвітчизників, які йдуть в ногу з часом і намагаються розширювати географію своєї діяльності і розвитку за межами рідних берегів. Чи варто сумніватися в наш вік змін, яким правлять високі технології та інновації, в актуальності свободи переміщення і проживання в різних куточках нашої планети. Одним з найбільш перспективних напрямків в даний час є звичайно ж, Європа.

Без будь-яких прикрас можна сказати, що вид на проживання в одній з Європейських країн безумовно є своєрідним мостом, що дозволяє вільне переміщення по ряду країнам шенгенської зони. Переваги та перспективи, що відкриваються перед власниками ППП (ВНЖ) в Європі можна перераховувати до безкінечності – це і свобода переміщення по країнах Шенгенської зони, без маси незручностей і процедур з отримання візи, як для себе особисто, так і для членів сім'ї, право на проживання в благополучній країні зі стабільною економічною ситуацією і сприятливим податковими умовами, право на отримання високопрофесійної, відповідної сучасним стандартам медичної допомоги, можливість здобути блискучу освіту дітям у всесвітньо визнаних європейських університетах, а також володіння нерухомістю на повних правах власності, поряд з веденням підприємницької діяльності. Цей список очевидних переваг ППП (ВНЖ), а також і випливаючих з факту володіння ним привілеїв може тривати без кінця.

Все це звучить досить-таки заманливо, однак при виборі країни отримання ППП (ВНЖ) виникає маса питань, адже для багатьох з нас придбання ВНЖ за кордоном є якщо не блакитною мрією, то принаймні одним з життєво важливих рішень, що визначають подальші дії за межами вітчизни. Для того, щоб прийняти єдине і правильне рішення, необхідно розібратися у всіх нюансах і деталях процедури придбання ППП (ВНЖ) в різних країнах Європи.

Необхідно відзначити, що з проаналізованих нами правових аспектів, нормативних актів, законів різних країн, а також матеріалів, наданих нам для порівняння нашими партнерами, вибір падає в першу чергу на Грецію. «Чому саме Греція, а не скажімо, Італія або Іспанія?» - запитаєте ви. Ми пропонуємо нашому читачеві розібратися у всьому по порядку, порівнюючи умови і передумови придбання ППП в декількох європейських країнах.

Для початку необхідно перерахувати способи та типи ВНЖ, які можна отримати в Греції. Одним з найбільш популярних видів на проживання в Греції є вид на проживання для економічно незалежних осіб, без права на роботу. Такий тип ВНЖ можна отримати при купівлі об'єкта нерухомості незалежно від вартості об'єкта, чого не можна сказати про Італію, де придбання нерухомості не дає права отримання ВНЖ, а лише надає деякі пільги при отриманні в'їзної візи. В іншій європейській країні, Іспанії, підставою для отримання ВНЖ є придбання об'єкта нерухомості з певною і аж ніяк не низькою вартістю, вартість об'єкта від 500 000 євро, так звана «золота віза» видається також і при покупці держоблігацій на суму від 2 000 000 євро, внесок в місцевому банку - на суму від 1 000 000 євро або створенні бізнес-проекту з робочими місцями. Погодьтеся, що такі умови доступні лише для дуже обмеженої категорії охочих отримати ВНЖ за кордоном.

Таким чином, Греція є прекрасним альтернативним варіантом і країною з найбільш привабливими умовами отримання ВНЖ для осіб і з більш низьким бюджетом. Особам, які не є громадянами ЄС і претендують на отримання даного ВНЖ без права на роботу (як економічно незалежні особи) необхідно дотримати і ряд деяких умов, таких як, в'їзд на територію Греції за спеціальною національної візі типу D (як економічно незалежна особа), а також наявність як мінімум 24.000 євро на банківському рахунку в Греції, і додатково до цієї суми: 20% від вищевказаної суми на дружину і 15% на кожну неповнолітню дитину (до 18 років). Покрокова інструкція по отриманню цього типу ВНЖ, а також всі супутні процедури детально описані у відповідному розділі нашого веб-сайту. Важливим моментом є й те, що при придбанні ВНЖ не потрібно перебувати на території Греції протягом певного терміну, так наприклад, в Німеччині існує обов'язкова вимога перебування в країні на певний термін, при порушенні якого ВНЖ анулюється. Істотна різниця спостерігається і в терміни дії і продовження розглянутого типу ВНЖ. Згідно з новим «Імміграційним кодексом, соціальної інтеграції та інших положень», економічно незалежні особи мають можливість отримати ППП (ВНЖ) строком відразу на 2 роки з подальшим його відновленням на 3 роки. Для порівняння, терміни інвесторських ВНЖ в Іспанії дає вам право проживати на її території протягом року, з подальшим продовженням ще на два роки і по закінченню терміну дії ще на такий же період. Теж саме можна сказати і про Італію, де спочатку тимчасовий вид на проживання надається на один рік, потім кожні два роки він продовжується до досягнення п'яти років.

Ще одним надзвичайно затребуваним видом на проживання, на який ми б хотіли звернути вашу увагу, є і ВНЖ при придбанні нерухомості вартістю понад 250.000 євро. Особи, які купують нерухомість вартістю від 250.000 євро отримують посвідку на проживання за спрощеною схемою, зокрема, не потрібно оформлення візи типу D і наявність певної суми на банківському рахунку. В даному випадку вид на проживання видається на 5 років з наступним продовженням. Також величезним плюсом в даному випадку є право на отримання ВНЖ даного типу для чоловіка/дружини власника нерухомості, неповнолітніх дітей і батьків.

Доречно зазначити, що придбана вами нерухомість може дуже вигідно здаватися в оренду, забезпечивши тим самим свого роду стабільний дохід на час вашої відсутності в країні.

Інший, не менш популярний вид на проживання, це вид на проживання для керівних осіб компаній, що включає в себе ВНЖ в Греції для генеральних директорів, директорів і заступників, а також ППП (ВНЖ) в Греції для членів правління, які керують і юридичних представників. Системою грецького законодавства передбачений досить-таки великий перелік типів ВНЖ. Загальна інформація та передумови, а також правова основа для отримання даних видів ВНЖ також приведена на нашому сайті, крім того, для отримання більш докладних даних юристи нашої компанії готові надати вам кваліфіковану допомогу в підготовці документів для оформлення посвідки на проживання в Греції і їх подачі в імміграційні служби та проконсультувати і по іншим, пов'язаним з даними питаннями темам.

Підводячи підсумок всьому вищесказаному, хотілося б відзначити, що в рамках дій по створенню сприятливих умов для отримання ВНЖ, урядом Греції введено безліч змін і поправок до законодавчої бази на користь осіб, які бажають отримати ВНЖ. Потрібно відзначити, що в цілому будь-яка правова процедура в Греції, будь то придбання ВНЖ, покупка нерухомості або інше, є гранично прозорим і неускладненим процесом. Крім того, серед численних достоїнств і переваг проживання в Греції, які можна невпинно перераховувати, важливим фактором є її чудовий м'який середземноморський клімат, помітна різниця цін на продукти харчування і комунальні платежі, в порівнянні з іншими європейськими країнами, а також і доброзичливість, гостинність і відкритість місцевих жителів. Таким чином, зробивши вибір на користь Греції, ви здійснюєте вкрай вигідне довгострокове вкладення з мінімальними витратами і отриманням максимальної вигоди шляхом придбання ВНЖ в цій мальовничій сонячній країні.

Ми привели вам лише деякі переваги придбання ВНЖ в Греції, правильний вибір за вами!

Автор статті: Gkiourtzidou Fotini

Стаття написана при використанні матеріалів Prian.ru

Підписка на розсилку