Острів Крит - подорожуємо на автомобілі.

У Греції найбільшим островом вважається Крит, але, незважаючи на це, ви спокійно можете перетнути його весь за один день на автомобілі. Хотілося б поділитися з Вами розповіддю про міста острова і загальне враження.

Відразу після прибуття в Іракліон, ми орендували автомобіль, але краще робити це заздалегідь через сайт. Це можливо, якщо ви не сплатили трансфер. Хоча, оренда автомобіля на Криті часу багато не займе. Тут чудові дороги, але не поспішайте на серпантині, безпека важливіша. Страховка дійсна у всіх випадках, крім дна і коліс автомобіля.

У великих містах ви не знайдете місця для паркування, а якщо і знайдете, то воно буде платним. Не рекомендовано залишати авто під знаком евакуатора: знайти його буде дорого, причому, як в плані фінансів, так і нервів. Якщо ви перевищили швидкість, то доведеться сплатити штраф, і він тут величезний. З машин тут не крадуть, але цінні речі все-таки на видному місці не залишайте. Між містами шосе відмінної якості, всі вказівники дублюються на латиниці.

Найпершим ми відвідали Іракліон, в аеропорт якого прилетіли. Це столиця з чудовими ресторанами і магазинами, що пропонують модні колекції європейських брендів. Побували біля фонтану Морозіні, побудованому в XVII столітті, а також в аквапарку Анополіса. Вразили величезні гірки і маса цікавих атракціонів. Оплачували тільки вхід, напої та їжу, а розважалися безкоштовно. Як виявилося, пересуватися на авто тут непросто: світлофорів або немає зовсім, або вони працюють в жовтому режимі. Майте на увазі, в районі 13-14 годин всім магазини і крамниці закриваються - продавці йдуть додому, відпочивати. На вулицях ви зможете зустріти лише обгорілих туристів.

Радимо побувати в Ретімно - місті, знаменитому красивими будівлями і фортецею Фортецца, поруч з якою багато ресторанів. Тут мальовнича набережна, де ви можете відпочити, випити холодних напоїв, послухати, як шумлять хвилі, які розбиваються об каміння.

Ханья - ще одне місто, яке варто відвідати. Величезна кількість будівель пізньої архітектури: малоповерхові будиночки, що потопають у зелені і квітах, невеликі вулички, кав'ярні та крамниці, що пропонують сувеніри. Все це нікого не залишить байдужим. Набережна Нагадує Венецію. Тут ми радимо відправитись на катері на екскурсію: через скляне дно човна вам покажуть морських мешканців- це буде дуже захоплююче.

Плакіас - невелике селище недалеко від Ретімно з декількома пляжами. Вони не привернуть вашу увагу, так як не самі зручні, а вода не дуже чиста. Але з'їздити туди варто: величні гори і каньйони, через які пролягає шосе, надовго залишиться в вашій пам'яті. Майже через кожні два кілометри можна зустріти хороші оглядові майданчики, види відкриваються приголомшливі.

Підписка на розсилку