Кілька причин, чому потрібно придбати нерухомість в Греції

Число українців, які придбали нерухомість в Греції за останні два з половиною роки зросла вдвічі. На цьому позначається спад цін в порівнянні з 2006 роком. Так, на деякі об'єкти, особливо "економ" і "середній бізнес" класу, ціни впали вдвічі, але тим самим зробили конкурентоспроможними ринок житла для придбання нерухомості середньостатичному українцю. На сьогодні можна придбати непогану квартиру в пішій досяжності від моря в курортних районах Греції за 50 000 євро.

У порівнянні з цим, як стверджують експерти, ціни на люксові об'єкти не сильно впали та тримаються в межах 15% зниження. Особливо курортної нерухомості. Так, наприклад, вілли на островах досі користуються шаленою популярністю і розкуповуються за сезон- Крит, Корфу, Родос, Закінф.

Компанія Grekodom Development допоможе наблизити Вашу мрію та втілити її в реальність.

Послуги GREKODOM включають всі етапи здійснення угоди. Якщо Вам необхідна юридична консультація по грецькій нерухомості, послуги по управлінню нерухомістю або розробка проекту інвестицій в нерухомість Греції, наші фахівці забезпечать повну експертну підтримку.

Ставши власником будинку, квартири, вілли в Греції, ви знайдете набагато більше, ніж просто об'єкт нерухомості. Природні багатства і благодатний клімат країни легендарних героїв і вражаючих міфів будуть у порога Вашого будинку! Додайте до цього найчистіше в Європі море і прекрасні пляжі, здорову гастрономію і можливості для відпочинку та подорожей.

Підписка на розсилку