Чудове місто Ксілокастро

Ксілокастро - грецьке курортне місто на Пелопоннесі. В перекладі назва міста означає "Дерев'яна фортеця". Знаходиться в 117 км на північний захід від Афін. Дуже зручна транспортна доступність, по швидкісній дорозі на машині можна дістатися за 1 годину 40 хвилин. А також від аеропорту Афін ходить електричка і практично за годину можна проїхати цю відстань не помітивши часу в дорозі і не втомившись.

Курорт славиться своїм унікальним, реліктовим сосновим масивом, що простягнувся на кілька км. уздовж узбережжя. У місті є оздоровчий та спортивні центри, великий вибір ресторанів, барів, кінотеатрів. Протягом літнього сезону проводиться безліч культурних заходів. Всього в 40 хвилинах їзди знаходиться гірськолижний центр і ліс Зіріа зі 100 різними видами дерев і квітів.

Завдяки компанії GREKODOM у вас є унікальна можливість обзавестися своїм житлом на Пелопоннесі, з видом на кришталево блакитні води і мальовничі пейзажі Греції.

У компанії GREKODOM на Пелопоннесі діє власний офіс. Приїжджаючи в Грецію в ознайомчий тур за нерухомістю, з метою вибору і придбання будинку або комерційного об'єкта, ви зможете отримувати російськомовну підтримку протягом всієї поїздки.

Підписка на розсилку