Едіпсос - райські джерела

Чудодійні джерела сили і здоров'я в Едіпсос. Багато чого про нього можна розповісти! Але, все по порядку.

Едіпсос розташований на острові Евбея (або Евія), на березі Егейського моря. Близько 80 гарячих джерел б'ють з-під землі, родонові та термальні -хлоридні натрієві мінеральні води, що робить його популярним туристичним центром. Курорту більш ніж 20 000 років. Перші згадки зустрічаються в грецьких літописах 4 століття до н.е. Едіпсос відвідували Аристотель і Плутарх, Елефтеріос Венізелос, Аристотель Онассіс, Марія Каллас і багато інших знаменитостей.

Місцеві термальні води підійдуть для людей, що страждають від проблем з хребтом, які мають захворювання суглобів, органів дихання, а також значно підвищує імунітет і просто допоможе зняти стрес, втому та омолодитись!

Крім цього, якщо взяти автомобіль, можна подивитися багато пам'яток- руїни античних терм, храмів і амфітеатрів венеціанського періоду. Острів сполучений з материком автомобільним мостом, або на поромі можна дістатися від Афін. Ви без зусиль зможете відправитися в столицю Греції, прогулятися по її старовинному району Плака, помилуватися на елегантність домінанти міста - білосніжний Парфенон, насолодитися чудовою панорамою, що відкривається з вершини Акрополя, відвідати найцінніші музеї і зробити безліч прекрасних покупок під час шопінгу.

Компанія Grekodom Development пропонує широкий вибір варіантів, починаючи від невеликих квартир і закінчуючи ексклюзивними віллами. Різноманіття цін Вас приємно здивують і порадують!

Підписка на розсилку