Грецькі пляжі з Блакитним прапором

Всьому світу Греція відома як країна з величезним розмаїттям пляжів. Одні - багатокілометрові, покриті піском. На інших зустрічається галька.

Особливою любов'ю туристів користуються відокремлені невеликі бухти. Багато грецьких пляжів займають почесні місця в світових рейтингах. Зараз в Греції приблизно 400 пляжів відзначені Блакитним прапором. Країна щорічно входить в трійку лідерів по чистоті пляжів.

Узбережжя країни задовольняє основні критерії для отримання високої нагороди: якість води, безпека, дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Більшу частину Блакитних прапорів отримали пляжі Халкідіків, слідом йдуть острова Додеканеса та Крит (особливо Лассіті). Лефкада та Кефалонія - ще два острови з найчистішими узбережжями. Серед нагороджених виявилися пляжі Сані, Порто Кацикі, Неа-Потідея.

У числі найбільш популярних також Навагіо на Закінфі, критський Елафонісі, Міртос на Кефалонії, Егремні і Порто Кацикі на Лефкаді, а також різнокольорові пляжі Санторіні, що нагадують місячні пейзажі.

До того ж Греція увійшла в трійку країн з найчистішою водою для купання.


Підписка на розсилку