Греція в ТОПі

Греція увійшла в ТОП-100 рейтингу за кількістю прибережних готелів.

На вибір досвідченим любителям пляжного відпочинку в Греції пропонується більш 2683 готелів на першій береговій лінії. Переважна більшість готелів знаходиться на островах, мають дивовижний вид на море і комфортний доступ до пляжу. Першу трійку рейтингу за кількістю готелів на першій береговій лінії займають острова Крит, Корфу і Родос.

Крит є найбільшим та найбільш густонаселеним з грецьких островів і п'ятий за величиною острів у Середземному морі, так що не дивно, що більшість прибережних готелів в Греції знаходяться саме тут. На Криті є близько 568 варіантів прибережних готелів, тут кожен зможе знайти для себе затишний куточок для відпочинку на піщаних пляжах узбережжя. Більшість готелів знаходяться в регіоні Ханья, їх кількість становить 203. Також на Криті є 133 готелі в регіоні Іракліон, 124 готелі в регіоні Ретімно і 108 готелів в регіоні Лассіті.

Корфу, острів в Іонічному морі, є другим за величиною з Іонічних островів, і другий з найбільш густонаселених островів Греції. Корфу має близько 193 прибережних готелів, з них 18 готелів на першій лінії в Кавос і 14 в Палеокастриці, що робить цей острів одним з найпопулярніших місць туристичного відпочинку в Греції

Прекрасний острів Родос, відомий як «острів лицарів» розташований на північному сході від Криту і в безпосередній близькості від Анталійського узбережжя Туреччини. Родос є найбільшим з островів архіпелагу Додеканес і має 181 готель.

Острови Кікладського архіпелагу також не поступаються за кількістю прибережних готелів:

  • Наксос: 116 прибережних готелів
  • Санторіні: 91 прибережний готель
  • Закінф: 79 прибережних готелів
  • Кефалонія: 75 прибережних готелів
  • Тасос: 68 прибережних готелів
  • Евія: 57 прибережних готелів
  • Парос: 56 прибережних готелів

Цей рейтинг не дивний - Греція володіє найдовшою береговою лінією серед європейських держав (13.676 км) і за різноманітністю пляжів, видів піску та ландшафтного візерунку впевнено тримає пальму першості.

Підписка на розсилку