Гірськолижний курорт в Греції

Горськолижний відпочинок в Греції

Навряд чи Греція коли-небудь асоціювалася у вас зі снігом і гірськими лижами. Країна з трьомастами сонячними днями в році, морем і нескінченними пляжами ніяк не схожа на місце для зимового відпочинку. Але, якщо ви до сих пір не впевнені, що в Греції все є - прийшов час розвіяти ваші сумніви. Греція взимку - це маса перспектив для чудового відпочинку. І зростаюча популярність грецьких гірськолижних курортів тому пряме підтвердження.

Гори Греції взимку нічим не поступаються за красою швейцарським Альпам, а м'який клімат - це справжній подарунок любителям зимового відпочинку. З першим снігом сюди прямують багато шанувальників екстремального спорту, гірських лиж і всі ті, хто цінує відмінний відпочинок в мальовничих місцях. Чисте гірське повітря, захоплюючі дух пейзажі і, звичайно ж, привабливі пам'ятки Греції дають можливість повною мірою насолодитися зимовим відпочинком. Першокласні гірськолижні курорти Греції ні в чому не поступаються провідним європейським гірським курортам і з радістю приймають гостей з грудня по квітень.

Захоплення гірськими лижами в Греції бере свій початок в 20-х роках минулого століття. З тих пір пройшло майже сто років, а інтерес до лиж та сноубордингу продовжує зростати. В горах Греції є всі умови для гарного катання і незабутнього проведення часу - це і послужило причиною бурхливого розвитку туристичної інфраструктури для зимового відпочинку. За останній час були побудовані ультрасучасні гірськолижні курорти, обладнані всім необхідним, як для професійних лижників, так і для новачків.

Калавріта  - Kalavrita Ski Resort

Гірськолижний курорт Калаврита розташований на горі Хелмос на висоті 2340 метрів, в північній частині півострова Пелопоннес. Це другий за величиною лижний курорт Греції, і завдяки своєму близькому розташуванню до Афін, користується незмінною популярністю у любителів зимового відпочинку.

Для катання доступні 12 трас: 2 важкі траси, 2 середньої важкості, 6 легких і 2 простих траси, для початківців. Загальна протяжність трас становить 20 км, їх обслуговують 2 крісельних і 5 бугельних підйомників. На курорті обладнані майданчики для сноубордингу та екстремальних ігор, пункти прокату гірськолижного спорядження, є лижна школа, кафе та ресторани.

Для відпочиваючих на курорті, крім катання можливі й інші активності: ви можете відвідати підвали найстарішої в Греції виноробні Achaia Clauss, сходити в похід в сосновий ліс Strofilia, спуститися в печеру підземних озер, або просто відпочити і розслабитися в спа-центрах готелів.

Гора Парнас - Parnassos Ski Center

Гірськолижний центр Парнас розташований на одній з найкрасивіших грецьких гір, схили якої густо вкриті деревами, і разом з навколишньою природою створюють чудовий краєвид, що привертає безліч відпочиваючих взимку.

Гірськолижний курорт на Парнасі відкритий з грудня до початоку травня і охоплює три місця розташування - Целлар, Фтеролакка і лижний центр Парнас. Будівля лижного центру має найсучасніший дизайн і інфраструктуру, та є найбільшим в Греції.

На курорті розташовано 19 лижних трас, 7 лижних маршрутів, 10 розкатаних схилів, 3 з яких призначені для початківців. Висота катання складає 1600-2250 метрів, загальна довжина трас - 36 км, довжина спусків від 50 м до 4 км. Для любителів екстремального катання - є 12 "чорних" маршрутів з глибоким снігом.

Гірськолижний центр обладнаний всім необхідним інвентарем для лижного катання і забезпечує високий рівень безпеки для всіх відпочиваючих. Завдяки своєму близькому розташуванню до Афін гірськолижний курорт Парнас користується незмінною популярністю у любителів зимового відпочинку.

Каймакцалан - Kaimáktsalan ski resort

Гірськолижний курорт Каймакцалан розташований на горі Ворас неподалік від кордону з Республікою Македонія на висоті 2480 метрів. З вершини гори відкривається чудовий вид на Термічну затоку, озеро Вегорітіда і пік гори Олімп.

На курорті розташовано 13 лижних трас (4 червоних, 4 блакитних, 3 для початківців, 2 для лижних гонок), загальною довжиною в 15 км. Для любителів сноуборду обладнаний окремий Snowboard fun park, з усією необхідною інфраструктурою. На схилах працюють 6 підйомників.

Трохи нижче на висоті 2050 метрів розташоване триповерхове шале, з невеликим готелем, кафе, барами, рестораном, магазинчиками і пунктом прокату лижного інвентарю. Після дня катання можна чудово відпочити в одному з готелів, розташованих в найближчому селі Агіос Атанасіос.

Васcілиця - Vasilitsa Ski Resort

Гірськолижний центр Васілиця ще один популярний курорт на півночі Греції, який привертає велику кількість відпочиваючих. Курорт розташований неподалік від Гревени на висоті 2 200 метрів. Завдяки своєму розташуванню і природним умовам Васілиця є популярним місцем серед любителів екстриму.

На курорті представлені 16 лижних трас середньої складності загальною довжиною в 16 км, серед яких найдовша в Греції траса для початківців - 3 860 метрів. Лижні школи, пункти прокати інвентарю, 2 шале і один гостьовий будиночок доступні до послуг відпочиваючих.

Курорт Васілиця є улюбленим місцем для сноубордистів, завдяки організованим тут вперше змагань зі сноубордингу та наявності халф-пайпа. Популярною розвагою для сноубордистів на Вассілиці є фрірайдинг з використанням натуральних перешкод на схилах гір. Інколи на схили опускається туман і спуск стає особливо екстремальним.

3-5 Пігадія - 3-5 Pigadia ski resort

Гірськолижний курорт 3-5 Pigadia ski resort розташований на півночі Греції в 110 км від Салонік. Це єдиний центр в Греції обладнаний системою штучного снігу, що підтримує якість трас при будь-якій погоді. Курорт має найсучаснішу інфраструктуру і вважається найкраще організованим.

Загальна кількість лижних трас - 10, протяжність - 9 км. Серед трас є дві найбільш важких в Греції. Висота катання 1430 -2005 метрів.

Після катання можна зупинитися в містечку Наусса, розташованому в 17 км від лижного центру, де можна відвідати традиційні грецькі квартали Алонія і Метаморфозі.

Любителі гірськолижного відпочинку можуть знайти в Греції ще кілька цікавих місць для катання, серед яких - Pelion, Pertouli, Seli, Falakro.

Підписка на розсилку