Відпочинок в Греції - це весело!

Літо, як відомо, це час, коли можна провести довгоочікуваний відпочинок з найріднішими і близькими. Для того щоб ваша відпустка була яскравою і радісною, а ваші діти не забули її ніколи, насолодіться веселим проведенням часу в аквапарках Греції, тим більше що деякі з них увійшли в топ-25 Європи!

Water Park в Фаліракі (Родос) вважається одним з кращих аквапарків для всієї родини.

Гарний і шалено величезний аквапарк з безліччю всіляких водних атракціонів. Waterpark розташований на східному узбережжі Родосу, в 12 км від центру Родосу і навпроти готелю Esperos Palace. Сюди легко дістатися, є спеціальна парковка для відвідувачів і безкоштовним автобусом, який курсує з центру острова та з його південного боку в аквапарк і назад. Побудований на площі в 100.000 м2, він може запропонувати величезний вибір водних гірок для будь-якого віку. Екстремальні швидкісні гірки, відкриті та закриті гірки, «твістерс», «чорні діри», «турбо», «вільний політ» та «камікадзе» - всього деякі з них, які варто спробувати.

Нудьгувати тут нікому не доведеться, кожен знайде собі розвагу до душі.

Star Beach Water Park, Херсоніссос, Крит

Аквапарк "Star Beach" є одним з найпопулярніших місць в Херсоніссосі та єдиний, розташований безпосередньо на березі моря. Аквапарк пропонує зайнятися банджі-джампінгом і такими водними видами спорту, як банани, труби, літаюча риба, надувна ватрушка і підводне плавання. На території працюють бари і ресторани.

Вільний вхід, недорогі ціни, гостинна обстановка і вечірки для відвідувачів.

Tsilivi Waterpark, Ціліві, Закінф

У справжніх «водних джунглях» дітей чекають численні розваги та сюрпризи, а в перерві вони можуть відвідати «піратський» бар з закусками, напоями та іншими частуваннями. Вартість квитка складає 18 євро для дорослих і 10 євро для дітей.

Підписка на розсилку