Родос

Родос - четвертий за величиною грецький острів загальною площею 1398 км², розташований на південно-сході Греції, в групі островів Додеканес в Егейському морі, в 270 морських милях від столиці Греції міста Афіни. Острів Родос із заходу омиває Егейське море, а зі сходу - Середземне. Адміністративним центром є місто Родос, розташоване на північному сході острова. Міжнародний аеропорт Родосу "Діагорас" знаходиться в 14 кілометрах від столиці острова в селі Парадісі.

Родос часто називають «перлиною Середземномор'я». Він багатий природними красотами, історичними та археологічними пам'ятками і, звичайно ж, цікавою історією. Відповідно до рішення ЮНЕСКО, історична частина міста Родос, найбільшого населеного пункту острова, включена в список всесвітньої культурної спадщини.

 

Родос - один з великих і найбільш родючих островів Греції. Він же - один з найбільш відвідуваних в силу того, що тут (як, наприклад, на Криті) кожен турист знайде щось на свій смак. Відмінні пляжі? Будь ласка! Археологічні сайти? Скільки завгодно! Середньовічні старовинні міста з вузькими вулицями, сувенірними крамничками і приморськими променадами? Так, так і ще раз так! Клімат Родосу особливо сприятливий, в літній сезон погода зазвичай м'яка і безхмарна: сонце світить тут 300 з гаком днів в році.

 

 

Родос - важливий морський порт, куди постійно прибувають судна з Афін, Криту та багатьох островів Егейського моря, а також з Туреччини, Ізраїлю. Розклад і вартість краще уточнювати у туроператора перед початком сезону. Найпопулярніші напрямки, на зразок Криту або Родоса пов'язані як мінімум 2-3 рейсами швидкісних катамаранів.

Незважаючи на свої, відносно невеликі, розміри (всього-то 30-40 км в ширину), на Родосі є найрізноманітніші пляжі та курорти, де буде однаково добре відпочивати і екстремалам, і пенсіонерам.

Підписка на розсилку